Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Як може виглядати Театральний майдан

00:03 25.07.2019
807

У 2020 році Театральний майдан у Луцьку зазнає реконструкції.

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи муніципалітету.

У міськраді обговорювали концепцію, яку напрацювали в архітектурній майстерні «Балан та Стельмащук». Оскільки реконструкція головної площі міста робиться не на один десяток років, тому її вирішили допрацювати та внести корективи.

Місто має декілька концепцій реконструкції Театрального майдану, а щоб визначити найкращу з усіма поправками, нині тривають професійні дискусії та фахові обговорення. До реалізації найкращої концепції приступлять наступного року. В той же час, ремонт фонтану на майдані розпочнуть робити цьогоріч.

Головний архітектор міста Веніамін Туз зазначив, що в містобудівному плані реконструкція майдану дуже складна річ, адже його оточує величезний набір будівель.

Архітектори зауважили, що вкрай важливо розуміти, як в майбутньому буде експлуатуватися майдан, адже необхідно опрацювати напрямки руху громадян. За їх словами, варто зробити зелений деревний бар’єр, який відділить площу від активного перехрестя проспекту Волі та вулиці Винниченка. Разом з тим, об’єкти різних епох та різної складності, які розміщенні на майдані, необхідно підвести під єдиний стиль, щоб утворилась цілісна картина.

До вподоби митцям проект плоского сухого фонтану з функцією амфітеатру. Вони вбачають його і як місце під сцену для різноманітних концертів.

Читайте також: Мінрегіон пропонує з 16 районів Волині зробити три

Загрузка...
Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин