Центр: студенти обурені станом будівлі біля університету

20 Листопада 2016, 10:27
2846

Студенти другого курсу факультету філології та журналістики дивуються занедбаному стану будинку на проспекті Волі, 15, який «псує обличчя міста».

Фото будинку Район.Луцьк надіслав студент Максим Драч.

Він зауважив, що будівля у центрі міста всіяна тріщинами, а поряд з новенькими пластиковими вікнами можна побачити чимало старих, з побитими шибками.

«Почнемо з того, що нам не вдалося порахувати кількість тріщин на стінах і вікнах. Хай ми гуманітарії, але таку кількість дефектів полічити неможливо. Поряд з новенькими пластиковими вікнами можна побачити чимало старих дерев’яних з побитими шибками. Зате улітку, напевно, прохолодно. Стіни ж ніби у піщаного будинку, які ламаються і обсипаються, якщо на них дмухне вітер чи поллється водичка», – пише Максим Драч.

Крім того, студенти помітили на будівлі оголені проводи та відкритий електрощит, які можуть стати особливо небезпечними при дощовій погоді чи таненні снігу. Зауважили «оглядачі» й на іржавій ринві та хиткій драбині, які також, на думку студентів, можуть стати причиною нещасного випадку.

«Сподіваємось, що поки знайдуться хоч якісь копійки і тріщини заклеять скотчем, а дроти обмотають ізолентою, ніхто не помре. Бо жителі будинку щодень затівають небезпечну гру, повертаючись до дому...» – підсумовує Максим Драч.

1

1

1






 

Фото Марії Демидюк, Марти Дрібко та Марії Павлович

Коментарі
20 Листопада 2016, 13:18
Уже Факультет філології та журналістики)
20 Листопада 2016, 13:53
дякуємо, виправили
20 Листопада 2016, 15:34
Ну от ті хто так обурені хай і скинуться на ремонт будинку а то лише вміють одні обурюватись інші висловлювати занепокоєння і тд.
20 Листопада 2016, 16:13
Точно вул. Бандери? Тут частина фото будинку №13 пр Волі.... хоча в центрі кожен 2-й будинок має такий вигляд зі сторони двору, ідеш по центру міста - краса, а повертаєш в двір і таке враження, що перенісся в "совєти", хоча і з зовнішньою стороною теж не все так просто, частина балконів вже давно в аварійному стані і в будь-який момент можуть впасти на прохожих.
20 Листопада 2016, 18:16
це добре що знайшли вадив будинку в якому знімають певно квартиру. Але краще б думали про своє майбутнє, та про студентське життя і про стипендії які в наступному році скасовує уряд
21 Листопада 2016, 00:31
До чого тут взагалі стипендії???
21 Листопада 2016, 00:37
Квартиру ніхто із студентів, які брали участь у створенні цього бездоганного матеріалу, у цьому будинку не знімає. Про своє майбутнє думати варто було б Вам, а також вивчити правила пунктуації, а тоді вже одягати обладунки критика та вступати в інтелектуальний дискурс, Андрію!
21 Листопада 2016, 00:43
А якби думали про стипендії, то вже весь Луцьк власними силами відреставрували б!
21 Листопада 2016, 00:50
Підтримую Мавпочку на ліанах!!! Вам майбутні журналісти вказали на проблему, яка існує у нашому місті. І звичайно ж, вони обурені. Це нормальна реакція. Тому варто було б на це якось зреагувати, а не просто критикувати студентів, які, як на мене, чудово виконали свою роботу.
21 Листопада 2016, 11:16
Погоджуюсь з Дельфінчиком та Мавпочкою на ліанах. І взагалі, до чого тут стипендії?? До чого тут скидатися на ремонт? Це проблеми не студентів, а глобальна проблема міста. Тобто той хто проблему знайшов та підняв, то хай її сам вирішує ? Так не годиться.
22 Листопада 2016, 13:35
Щось не можу зрозуміти : Яке діло студентам 2 курсу до того будинку. там же певно є власник чи власникию І таких будинків повно по Луцьку і всій Україні. ???
22 Листопада 2016, 18:28
Студенти є майбутніми представними "четвертої влади", тому вони не байдужі до проблем свого міста. Створювали статтю із перспективним бажанням усунути хиби в будинку. У цьому цілком погоджуюсь зі студентами, адже молодь - рупор суспільства. Якщо не вони, то хто?
22 Листопада 2016, 20:56
І після слів, яке їм "діло" до того, можна говорити про якесь майбутнє країни, її розбудову, покращення? Нащо, якщо ви різко негативно ставитеся до того, що піднімають нагальні проблеми, хочуть звернути на них увагу і якось вирішувати???
22 Листопада 2016, 21:04
Тобто, якщо нікому нема діла до того будинку, чи будинків по всій Вкраїні, то інші також мають мовчати ? І ми хочемо ще щось від влади, хочемо допомоги від Європи, США... Починати потрібно з себе. Той, хто не може цього зрозуміти - людина другого сорту.