Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Що робив на Волині віце-прем’єр-міністр Степан Кубів

22:41 18.07.2019
778

На Волині з робочим візитом побував перший віце-прем’єр-міністр України, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів.

У рамках поїздки, яка відбулася 18 липня, він відвідав луцький ремонтний завод «Мотор», реабілітаційний центр «Агапе» та амбулаторію загальної практики сімейної медицини в Боратині.

Після екскурсії заводом «Мотор» Степан Кубів поділився враженнями з журналістами:

«Підприємство демонструє свою історію, модернізованість і перспективу. Баланс експортних та імпортних операцій сьогодні відповідає стратегії нашої держави, яка була затверджена за останні п’ять років. Важливий аспект – мотивація людей. І найголовніше тут – це людський капітал. Я звернув увагу на наймолодшого працівника – йому 19 років. Є і працівники пенсійного віку. Вони озвучили свої зарплати – від шістнадцяти до тридцяти тисяч гривень», – зауважив віце-прем’єр.
За його словами, за останні чотири роки ДП «Укроборонпром» вдалося диверсифікувати ринки і сформувати замовлення за межами України, а також змінити імпортозаміщення власним виробництвом. Підприємство сплачує величезні податки, а прибутковість за останні п’ять років сягнула 500 відсотків. На підприємстві працює понад 1200 людей.

«Є певні завдання, які потрібно допрацювати. Це – диверсифікація ринків, розширення експортних можливостей, збільшення імпортозаміщення тощо. Підсумок такий, що найвищий капітал – це людина, а умови, які створені на підприємстві, відповідають міжнародним стандартам. Я порівнюю з Європою та США. Присутня й енергоефективність, й чистота та комфорт для працівників», – підсумував Степан Кубів.

На прощання віце-прем’єр подарував директору заводу Володимиру Маракуліну книгу, яку видав всеукраїнський Меморіал імені Василя Стуса.Після оглядин «Мотору» Степан Кубів побував у Боратинській ОТГ. Там йому провела невелику екскурсію реабілітаційним центром «Агапе» виконавча директорка Анна Лещук. Віце-прем’єр був вражений тим, які цінності розвиває керівництво закладу разом з головою громади Сергієм Яручиком і загальним рівнем послуг, які надає центр.

«Я вважаю, що форма управління, яка тут закладена, повинна бути розвинута в кожній громаді. І великі кошти в державному бюджеті закладені якраз на підтримку соціального напряму. Ми говоримо і про одиноких людей, і про тих, які повинні мати приємну старість, і про людей з інвалідністю. Я тут сьогодні побачив поєднання найкращих практик світу», – поділився враженнями Степан Кубів.
Опісля віце-прем’єр вирушив до амбулаторії загальної практики сімейної медицини в Боратині, де поспілкувався головою ОТГ і лікарями, оцінив матеріально-технічну базу та забезпеченість кадрами. Насамкінець Степан Кубів висловив сподівання, що медицина в Україні буде наближатися до європейських стандартів.


Загрузка...
Коментарі

смішно

01:16 19.07.2019

просто смішно.заплаче знову

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин