Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Відомі волинські письменники презентували романи у Луцьку

15:14 17.07.2019
1648

В рамках дофестивальної частини ІІ Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» 16 липня у Книгарні «Є» відбулася презентація книг Володимира Лиса та Надії Гуменюк. Чимало лучан відвідало захід, аби поспілкуватися з улюбленими письменниками.

Про це інформує мистецьке об'єднання «стендаЛь».

«На Волині проживають письменники – улюбленці всієї країни – Надія Гуменюк та Володимир Лис. В їх добірку чимало романів, які отримали нагороди та схвальні відгуки критиків й читачів. Не зважаючи на літо – пору відпусток, на презентації книг – не було жодного вільного місця», – йдеться у повідомленні.

Володимир Лис презентував свій новий роман «В’язні зеленої дачі». Він зауважив, що в основу роману лягла реальна історія, яку йому колись розповідали. В ній ідеться про жінку, яка змогла отримати квартиру у Львові завдяки тому, що погодилася стати коханко високопосадовця. Однак роман глибший за просту історію кохання, переконує автор.

Нещодавно вийшов доповнений роман «Вересові меди» Надії Гуменюк. За її словами, у книзі багато любові, дуже різної любові. Сюжет книги теж базується на реальній історії. Більше того, в книзі чимало історичних фактів про нашу область та Луцьк зокрема.

Гості заходу мали нагоду поділитися враженнями від романів відомих авторів та поспілкуватися з письменниками. Наприкінці відбулася автограф-сесія.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2020