Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тетяна Михайлецька
Тетяна Михайлецька

Люди району: Гігантські ружі, виготовлені руками мініатюрної майстрині

17:25 16.07.2019
637

Спочатку – ідея, що формується у стартап, який згодом стає маленьким підприємницьким проектом, і лише потім – маленька компанія. У 2018 році в пошуках роботи до Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості звернулася Тетяна Михайлецька.

Жінка шукала роботу з гнучким графіком, який би дозволив приділяти більше часу сім’ї. Під час перебування на обліку безробітна пройшла профілювання, де фахівці центру зайнятості визначили її потенціал до працевлаштування. Також пані Тетяна взяла участь у профконсультаційних заходах, зокрема, в інформаційному семінарі «Як розпочати свій бізнес», під час якого зрозуміла: вона й сама може розпочати власну справу, - розповідають в Обласному Центрі Зайнятості.

Професійна консультація із застосуванням психодіагоностичного тестування підтвердила її бажання. Позаду навчання, захист бізнес-плану, відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості… Сьогодні дизайнер інтер’єру за освітою та мати двох дітей у власному будинку облаштувала студію, де виготовляє квіти-гіганти з ізолону та фоамірану. Це – новий тренд у Європі.

Пані Тетяна замовляє матеріали за кордоном. Вони не надто дешеві, але ведення підприємницької діяльності приносить непоганий і стабільний дохід. Тепер хобі, яке приносило задоволення, стало джерелом заробітку. Головне, що красиві квіти – безпечні, оскільки матеріал фоаміран нелегкозаймистий. Нині дизайнерка бере участь у проекті «Свої», де презентує власні вироби.

З радістю ділиться досвідом на майстер-класах для дітей та дорослих. Декор кімнат, офісів – предмет суперечок і довгих роздумів. Як зробити приміщення оригінальним і водночас затишним? На допомогу жителям села Липини і не тільки приходить пані Тетяна. Сьогодні майстриня оформила не один десяток фотозон на випускних вечорах, вітрини магазинів, дитячі свята.

Тетяна Михайлецька планує розвиватися, щоб у майбутньому сформувати маленьку компанію з найманими працівниками. «Хоча від освоєння техніки до створення шедевра мине чимало часу і буде зіпсутий не один лист матеріалу – це не привід зупинятися! Адже декор, виготовлений вручну, душевніший, а кожна робота – унікальна», – запевняє майстриня.

Загрузка...
Коментарі
19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин