Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Люди міста: бізнес-леді Руслана Лазарева

20:04 16.07.2019
977

Руслана Лазарева – підприємець, власник мережі книгарень «Руніка», що розташовані у Луцьку, неодноразовий лауреат обласних та міських конкурсів «Кращий працівник книгорозповсюдження». Зі своїх книгарень пані Руслана намагається зробити не просто магазини, а місця, що навчають, розвивають та надихають.

Першу книгарню «Руніка» відкрила в 2001 році. З неї розпочався розвиток торгової мережі, котра зараз нараховує чотири магазини в різних куточках Луцька. За цей час майже два десятки безробітних знайшли тут собі роботу за направленням центру зайнятості, — йдеться в публікації Обласного Центру Зайнятості.

Родзинка книгарень – навчальна та навчально-методична література для вивчення іноземної мови. Одним із основних своїх завдань Руслана Лазарева вважає розвиток просвітницької діяльності: популяризацію книгочитання, поліпшення рівня знань іноземної мови у школах на регіональному рівні, допомога усім, хто навчає іноземної мови або її вивчає. Як офіційний представник видавництва OxfordUniversityPress у Луцьку, бере постійну участь у навчальних семінарах для вчителів англійської мови. Пані Руслана – людина, яка має активну життєву позицією, тож є учасником багатьох благодійних акцій: «Подаруй бібліотеці книгу», «Книга – друг, лікує від 100 недуг», «Тепла іграшка надії». А також одна з організаторів та членів журі конкурсу для дітей «Найкращий читач».

Як роботодавець, намагається постійно розвиватися. Бере участь у форумах, які спільно організовує служба зайнятості з «Клубом ділових людей Україна». Минулого року представляла жіночий бізнес Волині на форумі «Жінка. Кар’єра. Бізнес», що відбувся в «Українському домі» у Києві.Загрузка...
Коментарі
18 серпня
Вчора
16.08.2019
15.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин