Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На військовому аеродромі  в Луцьку розгорнули сучасну радіолокацію

23:06 12.07.2019
1404

Сучасну радіолокаційну систему посадки розгорнули й ввели в експлуатацію на Луцькому військовому аеродромі.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Система працює за стандартами ІКАО, підтримує частоти, визначені міжнародною організацією цивільної авіації. Це дає змогу отримувати інформацію про будь-який літальний апарат, який перебуває в районі аеродрому, висоту його польоту, залишок палива, бортовий номер тощо.

Усе обладнання виключно українського виробництва. Закордонні аналоги коштують значно дорожче.

«Нині Луцький аеродром обладнаний найсучаснішими засобами зв’язку та радіотехнічного забезпечення. Нову систему посадки ми підключили до автоматизованого командного диспетчерського пункту, який також придбали і встановили цього року. Ще раніше встановили систему світлосигнального обладнання», — коментує провідний спеціаліст Командування Повітряних Сил Збройних Сил України Володимир Манаєнков.

Авіатори від новинки у захваті. Вона дає можливість не лише забезпечувати польоти в складних метеоумовах, обмінюватися даними з іншими РЛС, реалізовувати автоматичний супровід траєкторії руху повітряних об’єктів, а й стійка до перешкод. Не можуть не тішити додаткові опції — встановлений кондиціонер та автоматичне вмикання агрегатів живлення.

«Не виникло жодних проблем з експлуатацією новинки, адже випускники ХНУПСу знайомі з цією системою. Тепер чекаємо на фінансування, щоб підтягнути до такого технічного рівня й інші аеродроми», — зауважив Володимир Манаєнков.

Читайте також: Для військових льотчиків у Луцьку будують сучасні казарми

Загрузка...
Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора
16.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин