У місті відбувся семінар з питань розвитку молодіжної політики в Україні

14 Листопада 2016, 15:04
1603

З 9 по 13 листопада в Луцьку відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні.

Про це повідомляють на сайті Міністерства молоді та спорту України.

Учасниками семінару стали 32 представники молодіжної сфери України, які залучені до роботи з молоддю на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Організаторами семінару виступили молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту за участю Спілки громадських організацій «Молодіжна Платформа» (м. Луцьк). Захід відбувся на виконання Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Міністерством молоді та спорту України та Молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 роки.

Метою семінару була підтримка визнання молодіжної роботи в контексті розвитку молодіжної політики в Україні на різних рівнях шляхом використання «Портфоліо молодіжної роботи» Ради Європи.

Семінар надав змогу ознайомитись із можливостями Портфоліо як інструменту щодо оцінки компетентності молодіжних працівників, напрацювати рекомендації щодо його використання і адаптації у практиці роботи з молоддю та сформувати пропозиції щодо визнання молодіжної роботи в Україні.

У якості залученого експерта на семінарі виступив Лаймонас Рагаускас, тренер, розробник систем визнання неформальної освіти та молодіжної роботи з «Асоціації неформальної освіти (Вільнюс, Литва).

За професійну роботу під час семінару висловлюють вдячність тренерам Ірині Боднар та Олексію Марушкевичу.Коментар
06/12/2021 Понеділок
06.12.2021
05.12.2021
04.12.2021