Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Лучан просять своєчасно платити за опалення та гарячу воду

11:17 12.07.2019
677

Лучан повідомляють про необхідність погашення заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Про це йдеться на сайті «Луцьктепла».

«Будь ласка, майте на увазі, що зростання заборгованості у підприємства неминуче тягне за собою наслідки для вас, споживачів, оскільки зниження платоспроможності підприємства призводить до погіршення технічного стану мереж та котелень. Своєчасний та повний розрахунок за спожиті послуги допомагає нам краще виконувати заплановані закупівлі необхідних запчастин, матеріалів та обладнання, оплачувати працю тих, хто виконує профілактичні ремонтні роботи, а також здійснювати інвестиційні заходи, відновлювати благоустрій. Зростання ж заборгованості ставить під загрозу підготовку до, і входження в опалювальний сезон», – йдеться у повідомленні.

Слід також зазначити, що порівняно із завершенням опалювального сезону заборгованість за спожиті послуги істотно зменшилася, і простежується тенденція до сплати заборгованості попередніх періодів. Однак ця сума все ще значна, і складає 92,8 мільйонів гривень (станом на 30.06.2019). Найбільше боргує за спожиті послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання категорія «Населення». Сума такого боргу – 82,5 мільйонів гривень. Решту боргу – 10,3 мільйонів гривень боргують юридичні особи.

Втім, незважаючи на хорошу тенденцію, є понад 2 500 споживачів, які боргують суми понад 10 тисяч гривень, більше 1 200, які мають борг понад 20 тисяч гривень, 250 споживачів, що заборгували підприємству більше 50 тисяч гривень та 11 споживачів з боргом понад 100 тисяч гривень. Детальніша актуальна інформація про боржників за квартирами розміщена на вебсайті підприємства в розділі ПЕРЕГЛЯД БОРЖНИКІВ.

ДКП «Луцьктепло» вважає за свій обов’язок вимагати відшкодування заборгованості, і тому цього року прийняли рішення відновити минулорічну акцію «Червоних листівок», які планують надсилати найбільшим боржникам.

Про результативність дій та подальші кроки, пов’язані із захистом своїх порушених прав ми інформуватимемо й надалі.

Загрузка...
Коментарі

Отакої

12:42 12.07.2019

Не маючи багатокілометрових мереж, як у Київі,Харкові,Дніпропетровську...ЛуцькТепло робить найбільші нарахування в Україні

21 липня
Сьогодні
Вчора
19.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин