Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У деяких районах Луцька вміст аміаку в повітрі перевищує норму в 22 рази

11:24 11.07.2019
2303

Начальник відділу екології Оксана Тарабанюк повідомила, що протягом 9 липня до групи оперативного реагування «15-80» надійшло 29 звернень громадян про сморід з південно-західного району міста (б-р. Дружби Народів, 8а, Даньшина, 52, Станіславського, 11а, Грабовського, 9, Бенделіані, 5, Станіславського, 50, Боженка, Вишинського, Шота Руставелі, 13а, 13б та інші).

За даними Волинського обласного центру з гідрометеорології переважаючий напрям вітру протягом доби - південно-західний. Джерелом поширення смороду є поля фільтрації ПАТ «Гнідавський цукровий завод», що розміщені на околиці міста за 100 м від міської житлової забудови, - повідомили у міській раді.

У свою чергу, фельдшер-лаборант ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Медведєва розповіла про результати проведеного лабораторного дослідження якості атмосферного повітря. За її словами, дослідження були зроблені на вул. Львівська, 91, Станіславського, 52, Ковельська, 52, Дружби Народів, 13, дачна забудова садівничого товариства «Світанок» на межі санітарно-захисної зони. За їхніми результатами встановлено, що перевищення вмісту аміаку становить від 2,3 до 22,6 рази, сірководню від 2 до 10,5 разів, оцтової кислоти від 1,1 до 2,6 рази. Найбільші перевищення на межі санітарно-захисної зони полів фільтрації.

Під час засідання заступник головного інженера КП «Луцькводоканал» Юрій Вега повідомив, що на міських КНС протягом доби зливу сторонніх рідин не зафіксовано. Також заплановано проведення лабораторного дослідження якості атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони каналізаційно-очисних споруд та каналізаційно-насосних станцій.

Працівниками департаменту муніципальної варти нових локальних джерел забруднення атмосферного повітря не виявлено.

Окрім цього, під час засідання повідомили, що працівники поліції здійснюють перевірку асенізаційного транспорту на вул.Мамсурова.

За результатами засідання тимчасової міжвідомчої комісії з подолання негативної екологічної ситуації у місті доручено управлінню охорони здоров’я міської ради підготувати рекомендації щодо запобіжних заходів для населення в умовах значного забруднення повітря аміаком, сірководнем, оцтовою кислотою.

Департамент муніципальної варти має забезпечити оперативний контроль (в тому числі, у вихідні дні) за можливими зливами стоків на поля фільтрації ПАТ «Гнідавський цукровий завод» та у міську каналізаційну мережу.

Читайте також: Лучанка скаржиться на погіршення здоров'я через сморід відстійників

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

По

23:40 11.07.2019

Живу у Луцьку все життя, не так пахне цукровий завод. Та й зазвичай запах був з вересня-жовтня місяця. Це смердить щось інше.

15 серпня
Сьогодні
Вчора
13.08.2020