Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Чому в Луцьку зупиняють ліфти

23:01 10.07.2019
1724

Більшість луцьких ліфтів експлуатують понад 25 років. Наразі в обласному центрі Волині вже зупинено 11 ліфтів.

Про це розповів директор «Волиньліфт» Андрій Ткачук, передає Суспільне Волинь.

Крім того, що ліфти старі та недоглянуті, вони ще й частіше стоять, ніж їдуть, -- розповіла мешканка будинку на вулиці Дружби Народів 15, у Луцьку Ганна Левадна. В департаменті житлово-комунального господарства кажуть: більшість підйомників використовують понад 25 років. В бюджеті немає грошей, аби замінити їх на нові. Відтак потрібно ремонтувати, а поки одні ремонтують, інші ходять пішки по сходах.

Ірина Миколаївна після хвороби ходить з ціпком. Ліфт у її під’їзді в будинку на Дружби Народів, 15 часто не працює, каже жінка.

«Я на 4-му поверсі живу. Зайшла. Застрягла півгодини просиділа. Гримала, гримала», - розповіла вона.

Виконувачка обов’язків директора департаменту ЖКГ Луцької міської ради Надія Коленда каже, що більшість ліфтів у Луцьку використовують вже понад чверть століття, тому раз на 4 роки вони потребують ремонту.

«Вони не просто стоять, у них виконуються капітальний ремонт. Перед вкладаються договори. Збирають люди свою частку, а тоді ми приступаємо до ремонту. Сесія міської ради нам виділила додаткових 800 тисяч ми сьогодні підписали 4 договри на початок ремонтних робіт», - зазначила вона.

Дмитро Козюта, головний спеціаліст відділу департаменту ЖКГ Луцької міської ради, розповів: «Це вулиця Федорова 4. Тут чотири під’їзди. Буквально сьогодні підвезли 2 договори по Метельницького 4, 2 під’їзди. Ці договори вже зареєстровані. Надалі ми будемо їх проплачувати. «Волиньліфт», як тільки ми зареєстрували договір, замовляє запчастини. Це буквально проходить десь декілька днів поки ті запчастини прибудуть до них. Надалі «Волиньліфт» вивозить їх на об’єкти і розпочинає ремонтні роботи. Це ще десь до 2 тижня».

Директор «Волиньліфт» Андрій Ткачук телефоном розповів, скільки ліфтів на даний час зупинено у Луцьку: «Кошти на даний час є. Станом на сьогодні 11 ліфтів у зв’язку із закінченням граничного терміну експлуатації. Федорова 4 один під”їзд приступили до робіт. Сьогодні вивозили запчастини. Помаленько буде робитися. Метельницького, на скільки мені відомо, сьогодні зареєстровано має бути договір. Закупівля частин йде на ті об’єкти, які зареєстровані».

Через закінчення терміну експлуатації у Луцьку, як правило, зупиняють на ремонт від 15 до 20 ліфтів, -- розповіла в.о. директора департаменту ЖКГ Надія Коленда.

Читайте також: Обстріляли кортеж голови Донецької військово-цивільної адміністрації, є загиблий військовий

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Отакої

09:35 11.07.2019

Поскільки зупинка та ремонт ліфтів ПЛАНОВІ то і гроші і,і запчастини до них повинні готуватися планово зазделегідь а не чекати поки "жарений петух у краку клюне".

7 серпня
Сьогодні
Вчора
05.08.2020