Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Волинські податківці вимагають в «Аверсу» спростування

14:46 10.07.2019
1668

Під час слідчих дій в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області 9 липня жодному з керівників відомства не оголошували підозру, не було затримання представників керівного складу чи посадових осіб та не вилучалися документи, валютні цінності, печатки та інші матеріальні цінності, про які йдеться, зокрема в сюжеті ТРК «Аверс».

Про це повідомили у прес-службі управління.

Колектив Головного управління ДФС у Волинській області працює в штатному режимі.

«Поважаючи право журналістів на об’єктивне та неупереджене висвітлення подій суспільного життя, в ГУ ДФС у Волинській області просять представників мас-медіа користуватися перевіреними джерелами інформації та не вводити в обману спільноту. Оскільки оприлюднена телекомпанією недостовірна інформація активно поширюється низкою видань, Головне управління ДФС у Волинській області вимагає спростування фактів про оголошення підозри, затримання керівників та вилучення валюти, документів та інших цінностей в приміщенні Головного управління ДФС у Волинській області 9 липня 2019 року», - заявили в управлінні.

Податківці звертають увагу, що в сюжеті «Аверсу» є твердження, що не відповідають дійсності, що суперечать Кодексу етики українського журналіста, зокрема пунктам 4, 6, 9, 15 цього Кодексу, та можуть розглядатися як такі, що принижують честь, гідність людини, працівників органів державної влади.

«Головне управління ДФС у Волинській області залишає за собою право звернутися за висновком на предмет оцінки дотримання низки законодавчих актів у вказаному сюжеті до Комісії з питань журналістської етики, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Нагадаємо, що п.12 Кодексу етики українського журналіста передбачає, що «журналіст зобов’язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності», - заявили податківці.

Читайте також: Чому влаштували обшуки в податковій в Луцьку

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 серпня
Вчора
02.08.2020
01.08.2020