Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Роман Старчевський
Роман Старчевський

Лучанин повернувся зі Штатів, аби вчитись та служити в армії

14:15 26.06.2019
1117

Лучанин Роман Старчевський повернувся з Штатів додому, або вчитись в університеті та служити в армії.

Про це пишуть на сторінці Військова частина 1141 Національної гвардії України міста Луцьк у мережі Facebook.

Після другого курсу лучанин Роман Старчевський залишив навчання в університеті заради «американської мрії». Та через півтора роки повернувся в Україну. Щоб таки здобути вищу освіту, самоствердитись та відслужити строкову службу. Хлопець розповів, що спонукало його залишити мрію, повернутися із США в Україну і піти служити до лав Національної гвардії.

За статистикою, більшість тих, хто їде за кордон на навчання чи на заробітки, залишаються там. Однак 24-річного лучанина Романа Старчевського це не стосується. Після півторарічного проживання за кордоном, він повернувся на Батьківщину.

«Я вчився у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті прикладної лінгвістики. Після другого курсу виїхав до США за програмою «Work and Travel» і залишився в країні. Спочатку працював рятувальником в басейні, пізніше – у сфері торгівлі», – розповідає Роман.

Зі слів хлопця, життя у США разюче відрізняється від українського: інший менталітет, інші цінності, пріоритети. Але якою б яскравою не була картинка щасливого життя, в очах американців емігранти назавжди лишаються емігрантами.

«Там, в Америці, усе чуже. На тебе дивляться, як на чужинця, за свого ніхто не сприймає. Як би ти не намагався, утвердитися в чужій країні і стати американцем, не вийде. В очах інших ти назавжди лишишся іноземцем», – каже Роман.

Досягнувши мети – попрацювати за кордоном, набратися досвіду й удосконалити володіння мовою – Роман Старчевський вирішив: час додому.

Після повернення поновився в університеті і закінчив навчання. Наступний крок – строкова служба в Національній гвардії України. Нині служить у військовій частині 1141 у Луцьку.

«Коли отримав повістку, без вагань вирішив – час йти служити. До Національної гвардії потрапив, бо вважаю, що тут створені усі належні умови для військовослужбовців, навчання і забезпечення теж на високому рівні», – упевнений Роман.

Гвардієць переконаний, що військова служба – це важлива школа життя, яку повинен пройти кожен чоловік і додає: Нацгвардія виховує справжніх професіоналів. А ще – це ідеальний плацдарм для того, щоб загартувати дух, навчитися терпінню, субординації, опанувати військову справу і стати досвідченішим.

Після строкової служби полишати військову справу Роман Старчевський не планує. Хоче й надалі працювати в рідній країні, бо вважає, що Україна – це країна можливостей з прекрасним ландшафтом для розвитку і високих досягнень. І хто як не ми збудує могутню, незалежну, сильну державу!

Читайте також: Спостерігачі звернулись до поліції через незаконну агітацію в Луцьку.Загрузка...
Коментарі

Лучанин

00:07 28.06.2019

А в охороні Покровського хіба не він працює??

20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин