Для Луцька обіцяють розблокувати брищенське сміттєзвалище

31 Жовтня 2016, 17:09
1389 Джерело: facebook.com

Луцька міська рада підписала гарантійний лист про дотримання норм щодо експлуатації сміттєзвалища у селі Брище. Водночас місцеві мешканці обіцяють розблокувати дорогу для міських сміттєвозів на полігон.

Про це розповів активіст «Народного контролю» Михайло Шелеп, інформує прес-служба партії.

За його словами, у неділю, 30 жовтня, під час позачергової сесії Рокинівської селищної ради перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев пообіцяв виконати умови щодо експлуатації сміттєзвалища.

«Мешканці села Брище перекрили дорогу до звалище не лише тому, що протестують проти будівництва сміттєспалювальної печі, а й через невиконання луцькими чиновниками обіцянок щодо наведення порядку на сміттєзвалищі, яке орендує місто», - розповів активіст.

До слова, директор КП «Луцькспецкомунтранс» Валерій Кузьмич зобов'язувався до кінця липня цього року законсервувати старий полігон, проте роботи почалися лише зараз, коли люди вийшли на протест.

«Того ж вечора Яковлев підготував та привіз гарантійний лист від міськради про те, що вимоги будуть виконані протягом листопада», - зазначив Шелеп.

Утім зазначимо, що блокування дороги на полігон станом на зараз ще триває. 

Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021