Луцький гурт «Фіолет» випустив новий кліп

07 Червня 2019, 17:16
3324

Популярний український поп-рок гурт «Фіолет» випустив кліп на новий трек «До серця», який став першим синглом із майбутнього міні-альбому. У кадрі з'являється тільки фронтмен гурту Сергій Мартинюк та два головних героя.

Над аранжуванням пісні працював гітарист групи Роман Андрухів. Автор слів і частини музики — Сергій Мартинюк. Обкладинку намалювала сестра менеджера гурту Сергія Марченко — Юля. Робота над нею тримала близько трьох місяців і вона повністю виконана акварельними олівцями.

«Це був один із тих найхолодних зимових вечорів, коли ти мимоволі перебираєш в голові історії з минулого. «До серця» присвячується незабутим колишнім коханим, згадуючи яких, згадуєш і себе — вже теж колишнього, такого, що залишився тільки на старих фотографіях у соціальних мережах. Це нагадування нам: минулого не виправити, але у нас є теперішнє, щоб змінити майбутнє. Любити ніколи не пізно. Навіть, якщо ця любов не взаємна», – розповідають творці.

За своїм звучанням «До серця» відчутно відрізняється від того, що випускав гурт останнім часом. Ось вже кілька років «Фіолет» співпрацювали виключно з Артуром Даніеляном, а цей трек записали у Сергія Любінського.

«До серця» — перший трек із нашого експериментального міні-альбому, котрий ми плануємо випустити вже восени. Там планується п'ять треків, кожен з яких буде зроблений у різних саундпродюсерів. Цікаво, яким буде результат, якщо над кожною піснею буде працювати людина із окремим, іншим баченням нашої творчості», – коментує Сергій Мартинюк.

Кліп знімала Христина Зінчук — молода режисерка, яка працювала із українськими артистами (KOLA, KLER). Зйомки проходили не тільки в фотостудії, але і в лабораторії КПІ. Весь реквізит з кліпу — справжнє обладнання з лабораторії.

«Робота над відео йшла в дуже стислі терміни. У нас був щільний графік концертів, і ми ніяк не могли поєднати дати. В момент, коли знімали основних героїв, у Фіолет був концерт в Любліні (Польща). Переносити було нікуди — наступного тижня ми відлітали в міні-тур по Норвегії. З цієї причини музиканти в кадрі не з'являються, а мене знімали додатково та в іншій локації», – розповідає вокаліст гурту.

Головних героїв у відео зіграли актор Роман Соболевський та танцівниця і педагог з «Asti Ballet School» Анастасія Лісовенко. За задумом режисера герої в кадрі повинні були проводити справжні хімічні досліди. Через питання безпеки в лабораторії їм цього не дозволили. Тому шукали в YouTube відео в форматі «Хімія для дітей» та імітували хімічні реакції за допомогою соди, оцту та кольорових акварельних олівців.

«Любовні перипетії, посилені танцем почуттів, відбуваються на тлі хімічних реакцій. Любов — це хімічна реакція. Вона може спопелити душу. Але навіть найболючіші рани заживають. Іноді для цього достатньо зробити крок назустріч і сказати: «Як я скучив», – підсумовують творці.

Коментар
06/07/2022 Середа
06.07.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром