Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учасники міжнародного форуму мотивували волинську молодь на подорожі за кордон

15:11 28.10.2016
1102

Як мотивувати українську молодь на подорожі за кордон, як підвищити її мобільність, у яких професійних стажуваннях та міжнародних обмінах молоді люди можуть взяти участь, які переваги міжнародної співпраці – на ці та інші питання шукали відповіді учасники Міжнародного молодіжного форуму, який вже вчетверте проходить у Луцьку.

Як повідомляє «Таблоїд Волині», перший день Форуму стартував у п’ятницю, 28 жовтня.

В актовому залі Волинської богословської академії зібралася активна молодь з Луцька, інших областей України, Білорусі та Молдови. Також тут були представники Корпусу Миру США, які зараз працюють у Луцьку, Рівненській, Івано-Франківській, Одеській, Хмельницькій областях.

Однією із перших лекторів була Пілар Робледо – директор підготовки кадрів для Корпусу Миру США. Вона розповіла про важливість міжнародної роботи та розбудови миру у світі. Пілар народилася в Нью-Йорку в типовій американській родині, її дідусь – з України.

Волонтеркою стала ще в юності, цьому вона присвятила половину свого життя. Жінка почала цікавитися тим, що відбувається в Україні, після подій на Майдані. І зараз вона бачить в нашій країні великий потенціал, багато молоді, яка може змінити Україну.

«Необов’язково виїжджати за кордон, якщо ви не любите подорожувати. Сьогодні є Фейсбук, є інші соціальні мережі, де ви можете спілкуватися та знайомитися з іншими людьми, руйнувати певні стереотипи», – зазначила вона.

Загалом волонтери Корпусу Миру працюють за трьома напрямками: викладання іноземних мов, розвиток громади та розвиток молоді. Пілар поділилася, як запросити такого волонтера в організацію, що він може робити в Україні. Так, наприклад, у Волинському молодіжному центрі вже півроку працює волонтерка зі США Еллісон Стоунер.

Наступний спікер Річард Грец представив проект фонду Unicef, який має назву U-report. У 2015 році Unicef почав працювати у новому для себе напрямку – розвитку молоді. Так з’явився новий молодіжний проект U-report, який презентував відомий футболіст Девід Бекхем. U-report – це безкоштовні анонімні смс-опитування, які проводять сьогодні у 29 країнах світу, в тому числі і в Україні.

«Лише 2% української молоді входять до молодіжних організацій, а 6% – відвідують молодіжні заходи. Щоб активізувати молодь, потрібно дізнатися, чого ж вона хоче», – каже Річард.

Саме для цього U-report проводить опитування української молоді щодо неформальної освіти, прав дітей, громадської активності.

Серед спікерів, анонсованих на Форумі, були і «секретні». Ними стали волинські бізнесмени, власники консалтингової компанії «F2F» Андрій Котищук та Роман Хорзов. Вони розповіли про свій досвід подорожей за кордон, який, в основному, був пов’язаний із робочими моментами. Такі закордонні поїздки допомогли їм взяти за приклад та втілити деякі речі у власному бізнесі.

«Вперше я побував за кордоном у Німеччині, коли навчався на перекладача. Я дуже боявся, не знав, чи вистачить мого мовного рівня для спілкування. Спочатку, коли з кимось спілкувався, бо до цього чув іноземну мову лише на касетах або читав у книжках, постійно дивися на губи співрозмовника. І вони думали, що щось не так. Але так я краще розумів.

Коли пізніше я побував за кордоном уже з робочими питаннями, одразу побачив різницю у підході іноземців до самої роботи. Мене вразила системність німців, як вони чітко підходять до поставленої задачі, до графіку, планування. Це ми вирішили використати і в нашій роботі. Але не копіювати, бо копіювати може кожен, але не кожна ідея може бути підходящою саме вам», – сказав Роман.

«Використовуйте кожну можливість кудись поїхати. Є можливість – їдьте у Київ, у Львів, чіпляйтеся за це. Використовуйте можливість отримати свої враження і щось взяти», – порадили молодим людям бізнесмени.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

студент

11:28 29.10.2016

в обмін на органи? За який хр...н

10 липня
Вчора
08.07.2020
07.07.2020