Футбольна команда ДП «Шацьке УДЛГ» бореться за кубок Волині

01 Червня 2019, 17:37
ДП «Шацьке УДЛГ» 4271
ДП «Шацьке УДЛГ»

Відбулися ігри 1/8 Кубку Волині з футболу.

За головний трофей бореться і команда ДП «Шацьке УДЛГ». Минулої середи шацькі лісівники зустрічалися з футболістами ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський). Футболісти лісоозер’я на полі суперника зуміли переграти господарів з рахунком 5:1 (3:0).  Голи у цьому матчі забили Ігор Кедик (8 хвилина), Іван Мартинюк (13 хвилина), Аляксєй Трухань (34 хвилина), Володимир Кубай (47 хвилина), Юрій Горовий (64 хвилина) та Володимир Нагорняк (85 хвилина). Арбітр матчу Олександр Шевчук та його асистенти Сергій Стаднік та Анатолій Савчук цього разу обійшлися без карток, що свідчить про чесну справедливу боротьбу обох команд.

Президент футбольного клубу, а за сумісництвом директор ДП «Шацьке УДЛГ», грою підопічних задоволений.

«Наші гравці пропагують не тільки здоровий спосіб життя, а й Шацьке лісоозер’я і, зокрема, наше учбово-досвідне лісове господарство, – розповідає Андрій Олексійович, – приємно, що лісівники демонструють не тільки гарні результати у роботі, але й задають тон спортивного життя.

Цей виграш дає надію шачанам спробувати себе в іграх з найкращими командами Волині.

Наступну гру ФК ДП «Шацьке УДЛГ» проведе з ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель).

А ось рахунки інших матчів 1/8 фіналу Кубку Волині 2018/2019:

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) обіграв Агропродукт (Горохів) з рахунком 3:2, Вотранс (Луцьк) «помолотив» «Колос» (Ківерці) – 11:1, головний суперник шачан по 1 лізі «Прип'ять» (Любешів) по пенальті переміг ФК «Рожище» – 5:3, ФК «Мар'янівка» у себе вдома поступилася ФЦ «Ковель-Волинь» (Ковель) – 1:8, «Стир» (Старий Чорторийськ) обіграв «Фенікс» (Луцьк) – 5:1, «Надія» (Хорів) програла НФК «Боратин» – 3:4, «Торпедо» (Копачівка) вдома поступилося «Шахтарю» (Нововолинськ) – 2:4.

Нагадаємо також, що цими вихідними відбудуться матчі лісівничого чемпіонату – ДП «Ковельське ЛГ» – ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» – ДП «Любомльське ЛГ».