Як у Луцьку пройшов молитовний сніданок

31 Травня 2019, 14:12
4360

У Луцьку відбувся другий молитовний сніданок Волині під гаслом «Бог. Родина. Україна», приурочений до Дня захисту дітей.

31 травня у стінах Волинського обласного драматично-музичного театру зібралися представники релігійних конфесій, депутати, бізнесмени, медики та інші гості.

Серед почесних гостей були координатор Національного молитовного сніданку США Даг Бьорлі та координатор молитовних сніданків у США Михайло Жовнір, який зауважив, що ми маємо радіти за те, що у нас є Україна, земля, чудові люди та надзвичайний клімат.

До слова запросили Митрополита Луцького і Волинського Михаїла, римо-католицького церковного діяча, єпископа Луцької дієцезії Віталія Скомаровського та протипросвітора Луцького екзархату Української Греко-Католицької церкви отця Терентія, які також помолилися за Україну.

Владика Михаїл згадав про Національний молитовний сніданок, які відбувся 30 травня у Києві.

«Цей сніданок об’єднує людей. З Києва нам передали найважливіший меседж, аби ми звернули увагу на таке поняття як любов. Бог є любов, але в заповіді «Полюби ближнього свого як себе» ми багато наголошуємо саме на ближньому. Мабуть, через те, що в душі ми ще радянські люди: спочатку турбуємося про «родіну», а вже потім про себе. Але нещодавно почув пісеньку «Україна – це я», тому якщо ти любиш себе, ти любиш й Україну, Бога, свою землю», – сказав Михайло.

Виконувачка обов’язків гендиректора Волинського обласного перинатального центру Ірина Горавська просила всіх присутніх долучитися до збору коштів на дооблаштування медзакладу.

Віталій Скомаровський зауважив, що його перша освіта – медична.

«Я був при народженні дитини і відчув, що є свідком великого чуда. Справа перинатального центру, який служитиме для збереження життя дітей, є великою», – додав єпископ Луцької діє цезії.

Ведучий зазначив, що минулого року на цьому заході вдалося зібрати 500 тисяч гривень на придбання гемоаналізаторів для раннього виявлення у дітей онкологічних захворювань крові для Волинського обласного дитячого територіального медичного об‘єднання.

Цього ж року метою сніданку є збір коштів для покупки обладнання у Волинський обласний перинатальний центр, який незабаром розпочне свою роботу.
1
1


Коментар
05/12/2023 Вівторок
05.12.2023