Забудовника змусили через суд віддати луцькому бюджету сотні тисяч гривень

28 Травня 2019, 22:04
1392

Після втручання прокуратури із забудовника вдалося стягнути до бюджету Луцька понад 330 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Луцька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Луцької міської ради до приватного підприємства та житлово-будівельного кооперативу.

Прокурори з'ясували, що у січні  2018 року між Луцькою міською радою та приватним підприємством укладено договір про пайову участь у розвитку інфраструктури Луцька щодо об’єкта будівництва на вулиці Ковельській в обласному центрі Волині.

Замовник будівництва зобов’язався внести і вніс у бюджет міста понад 3 мільйони гривень пайової участі у розвитку інфраструктури Луцька.

У липні 2018 року рішенням Луцької міської ради забудовнику на понад 330 тисяч гривень зменшено розмір пайової участі у зв’язку з передачею до комунальної власності територіальної громади міста квартири. Кошти перераховано на рахунок житлово-будівельного кооперативу.

Проте цю квартиру було надано у власність не комусь із лучан, які перебували на квартирному обліку та потребували поліпшення житлових умов, а громадянці, яка на квартирному обліку не перебувала, але її помешкання було знесене задля уможливлення будівництва багатоквартирного будинку – і підприємство в такий спосіб усього лиш виконало взяті на себе зобов’язання перед цією громадянкою.

Отож, прокурори у суді наполягали на визнанні рішення міськради незаконним та стягненні із забудовника безпідставно повернутих йому коштів.

Господарський суд області частково задоволив вимоги прокуратури, визнавши недійсною додаткову угоду до договору пайової участі у розвитку інфраструктури міста та постановивши стягнути із забудовника усю суму незаконно повернутих йому коштів.

Нині прокурори відстояли свою позицію і у господарському суді апеляційної інстанції, відтак забудовнику доведеться повернути кошти у бюджет міста.

Читайте також: Спокусилась на гарні фото: у Луцьку жінка потрапила на гачок шахраїв-«орендодавців»

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021