У дитсадках Луцька тривають ремонтні роботи

25 Травня 2019, 09:25
2144

Дошкільні навчальні заклади Луцька поступово стають комфортнішими для наймолодших лучан та їх батьків.

Одразу в чотирьох садочках тривають ремонті роботи, – повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

У ДНЗ № 6, 22 та 23 за бюджетні кошти будівельники осучаснили входи в приміщення: замінили сходи та зробили дашки. Також покращили благоустрій територій, виклавши бруківкою тротуари. Для повного завершення робіт спеціалістам потрібно два-три тижні.
Тим часом, у садочку №1 ремонті роботи вже завершено. За словами директора освітнього закладу Алли Чуліпи, через прорив труби тут затопило спальню в одній із груп, санвузол та медичний кабінет. На порятунок частини приміщення з міського бюджету виділили 300 тисяч гривень. Оновлюють в садочку й спортивну залу. З коштами допомогла депутат міської ради Майя Шостак, виділивши їх з депутатського фонду.

Радник міського голови Ігор Поліщук залишився задоволений ходом ремонтних робіт. Каже, що на покращення дошкільних та шкільних навчальних закладів міста, влада залучає величезні кошти з міського бюджету та інших джерел фінансування.

«У цьому та наступному році на комплексне оновлення шкіл, садочків, закладів позашкільної освіти та басейн передбачено більше семи мільйонів Євро. Це – кошти міського бюджету, грантові кошти за проектом НЕФКО, кошти пільгового кредиту по НЕФКО. За них зроблять нові фасади, замінять вікна, встановлять індивідуальні теплові пункти, закуплять нове обладнання в харчоблоки, вмонтують вентиляції. Це будуть капітальні роботи, які кардинально змінять вигляд та комфорт у цих закладах. Ми готуємося до серйозної роботи. Фінансування, яке ми зобов’язані передбачити за цими проектами, у нас вже передбачено. Залишається тільки слідкувати за якісним виконанням робіт та за успішною реалізацією проектів», – резюмував Ігор Поліщук.

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021