За два тижні роботи евакуатор відправив на штрафмайданчик одне авто

21 Жовтня 2016, 17:01
1701

Евакуатор, який почав працювати у Луцьку з 8 жовтня, за два тижні евакуював лише одне авто у перший же день роботи.

Про це у коментарі виданню Конкурент розповів директор КП «АвтоПаркСервіс» Олександр Мартинюк.

Керівник підприємства пояснює таку невисоку статистику тим, що поки що система напрацьовується. Зокрема, не було місць не штрафмайданчику, але нещодавно це питання вирішили. Також необхідно напрацювати взаємодію між поліцією, евакуатором і місцем зберігання автомобілів порушників.

«Якщо немає системи і починаєш її створювати, не все так швидко робиться, як нам би хотілося», – каже Олександр Мартинюк.

Директор розповідає, що у перші тижні роботи евакуатор в основному виїжджав на дороги з профілактичною метою.

«Людям треба дати привикнути. Якщо людина бачить і не реагує, а свідомо порушує правила дорожнього руху – тоді треба вживати заходи», – міркує керівник комунального підприємства.

Як зауважує Олександр Мартинюк, оскільки всі питання більш-менш владнали, у суботу, 22 жовтня, працівники евакуатора вже почнуть писати протоколи і відправляти автомобілі порушників на штрафмайданчик.

До слова, за евакуатором закріплено двоє працівників, які, зі слів директора «АвтоПаркСервісу» мають ненормований робочий день. Їхні номери телефонів вказані у договорі, тому при потребі диспетчер в будь-який час може їх викликати.

Коментар
29/11/2021 Понеділок
29.11.2021