У Луцькраді прокоментували відсутність страхового полісу на евакуатор

20 Жовтня 2016, 17:02
2118

Евакуатор, який віднедавна почав працювати у Луцьку, насправді має страховий поліс, а непорозуміння виникло через повільне оновлення бази МТСБУ.

Про це Район.Луцьк розповів директор комунального підприємства «АвтоПаркСервіс» Олександр Мартинюк.

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що евакуатор, який запрацював у Луцьку, може не мати страхового полісу. Про відсутність полісу на транспортний засіб у централізованій базі транспортного страхового бюро України повідомив Сергій Навроцький у Facebook.

Нагадаємо, що 8 жовтня у місті почав працювати евакуатор підйомністю 3,5 тонни, який здатний перевозити фактично усі види транспорту.

Олександр Мартинюк пояснює, що всі необхідні документи на транспортний засіб є, в тому числі і страховий поліс. Тому відсутність інформації у базі МТСБУ була несподіванкою і для нього. Аби прояснити ситуацію, директор підприємства звернувся до страхової компанії.  Там пояснили – договір уклали на початку жовтня, а база МТСБУ оновлюється раз в місяць. Відтак дані про «жовтневі» поліси там з’являться тільки у листопаді.

Крім того, він пояснив ситуацію з номерними знаками евакуатора. Раніше на цих номерах і справді їздив автомобіль марки «Land Rover». Проте авто зняли з обліку, а номерні знаки здали, тому їх використали для евакуатора.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

Коментар
23/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021