Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Світлофор
Світлофор

Луцька міська рада: задешево у місті не ремонтують нічого

13:55 15.05.2019
563

Виконком Луцької міської ради замовив послуги із ремонту світлофорних об’єктів на понад 13 мільйонів гривень.

Інформація про закупівлю розміщена на PROZORRO. Закупівля ремонтних робіт вудбувалась у межах проекту «Поліпшення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька» за програмою транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна.

Про це повідомляє Суспільне.

На конкурс отримали три пропозиції, найдорожчою з яких була від комунального підприємства «Луцьксвітло». Дві дешевші надіслали київські підприємства:

Під час аукціону комунальне підприємство знизило ціну лише на 1700 гривень. В той час як конкуренти знизили на понад 2 мільйони гривень. Тож переможцем аукціону стала найдешевша пропозиція ТзОВ «Росток –ЕЛЕКОМ» – 10 899 000 гривень.

Втім, економічно вигідна пропозиція не підійшла тендерному комітету Луцької міської ради і він відхилив її через невідповідності вимогам. Це, на думку тендерного комітету, не відповідає умовам договору і тягне за собою зміну розрахунку ціни тендерної пропозиції – зазначили посадовці у протоколі.

Проте юристи громадської ініціативи "Prozorra Волинь" вважають, що відхилення найдешевшої пропозиції ТзОВ «Росток-ЕЛЕКОМ» суперечить чинному законодавству. Таке неправомірне відхилення юристи оскаржили у Державній аудиторській службі.

Допоки аудитори розпочинали моніторинг цієї закупівлі, виконком мав вибрати іншу найдешевшу пропозицію. Нею була пропозиція ТзОВ «СЕА Електротехніка» вартістю 10 900 000 гривень. Але чомусь і вона не отримала прихильності від членів тендерного комітету. Вони її знову відхилили через невідповідність.

Втім, схоже що чиновники чекали не найкращих і економічно вигідних пропозицій ремонту світлофорів, а думали про «своє» комунальне підприємство. Тому після відхилення дешевших варіантів, найдорожча пропозиція КП «Луцьксвітло», вартістю 13 375 000 гривень, очікувала «свого» рішення:

Але «своєму» рішенню для «свого» комунального підприємства завадили активісти та аудитори. Під час моніторингу, проведеного за заявою ГІ «Prozorra Волинь» (ГО «Центр юридичної допомоги»), аудитори виявили порушення і закупівлю скасували.

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин