Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Луцькводоканал» встановлює нові пристрої обліку та нарікає на голів ОСББ

11:25 15.05.2019
856

У КП «Луцькводоканал» повідомили, що почали процедуру встановлення загальнобудинкових приладів обліку, яку можна було б оптимізувати, якби ОСББ пішли на зустріч підприємству.

Враховуючи вимогу Закону про встановлення загальнобудинкових приладів обліку водопостачання та водовідвеедення, КП «Луцькводоканал» протягом року проводив інформаційну кампанію і підготував пропозицію для ОСББ, що передбачає встановлення таких вузлів обліку «під ключ» на вигідних для ОСББ умовах, — повідомили у прес-службі КП.

У підприємстві кажуть, що з боку більшості голів ОСББ справа далі слів не зрушилась.

«Але закон – один для всіх, і комунальне підприємство зобов'язане дотримуватися його вимог. Тому вже з наступного тижня КП «Луцькводоканал» приступає до встановлення загальнобудинкових вузлів обліку, починаючи з тих будинків, де вже відбулось інформування населення. Для реалізації програми підприємство змушене залучати кредит на встановлення вузлів обліку, який потім буде оплачуватися усіма мешканцями будинку, на якому встановлять прилад», — кажуть у «Луцькводоканалі».

Як зазначають в прес-службі, якби голови ОСББ пішли на зустріч підприємству, процедуру можна було б значно здешевити й обійтися без залучення кредитних коштів:

Однак, оскільки зворотного зв’язку від голів ОСББ підприємство не отримало, а закону дотримуватися необхідно, КП «Луцькводоканал» приступає до реалізації програми із залученням кредитних коштів.

Комунальники додають, що попередньо підприємство сповіщатиме голів ОСББ про намір встановлення загальнобудинкових приладів обліку водопостачання і водовідведення, інформуючи про спосіб розрахунку за надану послугу.

«Адже саме буква Закону зобов’язує водоканали України здійснювати встановлення загальнобудинкових вузлів обліку. Прикро, що про виконання Законів та реформи у сфері ЖКГ говориться багато, а на ділі КП «Луцькводоканал» самотужки змушене реалізовувати всі етапи підготовки та встановлення приладів обліку, не отримавши практичної підтримки з боку більшості голів ОСББ», — зауважили на підприємстві.

Читайте також: У Луцьку заберуть майже сотню зупинок

Загрузка...
Коментарі
18 вересня
Сьогодні
Вчора
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин