Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
 Тарас Шкітер
 Тарас Шкітер

«Потрібно шукати спільну мову»​​​​​​​, — луцький журналіст подискуватував з Нестором Шуфричем

16:10 08.05.2019
447

Співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер намагався пояснити Нестору Шуфричу, що треба знаходити порозуміння і, як робить це Європа, вшановувати пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Суперечка між Шуфричем та Шкітером сталася під час ток-шоу 112 каналу, — пише ІА Конкурент.

Зокрема Тарас Шкітер зазначив, що в Україні є певна конфліктна ситуація щодо цього. Натомість Нестор Шуфрич, перебивши опонента, наголошував, що конфлікту нема: він – «у головах».

«Дослухайте мою позицію, щоб її критикувати або не критикувати. Зараз в студії я є свідком того, що є дійсно конфлікт. Ви політики, я не політик. Ви старші від мене на 20 років. Я говорю як молода людина. Ви будуєте цю політику, не я. Хочу сказати одну річ: треба вшановувати, ми дійсно перемогли фашистську Німеччину.

Після поділу Німеччини на ФРН і НДР для ФРН 8 травня був днем капітуляції, в НДР – днем звільнення від фашизму. І вони знайшли порозуміння. Країна, яка на нас напала, знайшла порозуміння. А в нас відбуваються якісь баталії.

В Італії, коли ти заїдеш, потомки людей, які служили на Беніто Муссоліні і були фашистами, знайшли порозуміння. Ми, країна, яка перемогла, не можемо цього зробити. Пане Несторе, давайте шукати порозуміння», – звернувся до Шуфрича Тарас Шкітер.

Натомість Нестор Шуфрич запитав Тараса Шкітера, чи є 9 травня за радянським часом, а 8 травня – за європейським, днем перемоги над фашистською Німеччиною.

«Звичайно. Я кажу, що потрібно святкувати, але треба вшановувати пам'ять полеглих людей. Потрібно шукати спільну мову. Бо навіть країна, яку розкололи навпіл, знайшла спільну мову», – наголосив він.

Загрузка...
19 травня
Сьогодні
Вчора
17.05.2019
16.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин