Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцька міська рада
Луцька міська рада

У Луцькраді не оприлюднюють документи щодо премій посадовців

11:48 07.05.2019
556

З 1 квітня 2019 року на сайті Луцької міської ради перестали оприлюднювати розпорядження міського голови з кадрових питань. До цієї категорії документів належать і розпорядження щодо преміювання працівників виконачого комітету.

Про це йдеться в дописі Андрія Лучика «Таємні розпорядження Пустовіта», – пише ІА «Конкурент».

Зі слів Лучика, останнє розпорядження щодо премій працівники міськради оприлюднили на сайті у січні 2019 року. При цьому на запит електронною поштою копії розпоряджень щодо премій у лютому і березні в міськраді надали.

Андрій Лучик також повідомив, що подав судовий позов з вимогою визнати бездіяльність виконавчого комітету Луцької міської ради незаконною та оприлюднити розпорядження на сайті міськради.

Довідково:

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником, проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформацію про нормативно-правові засади діяльності.

Відповідно до ч. 2 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація, передбачена частиною першою цієї статті, підлягає обов'язковому оприлюдненню невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації.

Відповідно до ч. 5 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

Загрузка...
Коментарі
20 травня
Сьогодні
Вчора
18.05.2019
17.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин