Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Директора лікарні у Луцьку призначили на посаду попри цікаві корупційні повідомлення

15:02 12.10.2016
3987

Волинське обласне дитяче територіальне медичне дитяче об’єднання отримало нового генерального директора. Очолив дитячу обласну лікарню Сергій Ляшенко. Його кандидатуру колектив обрав більшістю голосів.

Про це стало відомо у середу, 12 жовтня.

Проте, голосування за це питання під час сесії Волинської обласної ради пройшло не зовсім «гладко».

Зокрема, депутат Святослав Кравчук попередньо звернувся з пропозицією зняти це питання з порядку денного у зв’язку з тим, що є цікаві факти про нового потенційного керівника. За таку пропозицію депутати не проголосували.

Під час обговорення цього питання Анатолій Грицюк поцікавився: «У мене запитання до голови конкурсної комісії. Я почув думку, що у списки не був включений Валерій Рудський, який довгий час працював у лікарні та має великий життєвий досвід… Я депутат четвертого скликання і трохи знаю систему кадрів в області. Мені здається, що Руцький на цій посаді був би доволі сильною фігурою».

Обранець громади Святослав Кравчук теж не згідний, що Сергія Ляшенка призначають гендиректором медзакладу.

«Хто визначав те, хто має бути включений у список на вибори, а хто ні? Я вважаю включення до списку – це чиясь забаганка, яка абсолютно не вписується у будь-які нормальні моменти, пов’язані з прозорістю виборів керівника. Наша фракція (ред.. фракція «Наш край») писала лист на комісію, щоб Валерія Рудського включили у списки для голосування», - зазначив він.

Також депутат поцікавився у претендента, чи є він на сьогоднішній день директором ТЗоВ «ЄВРОРЕНТГЕН», на що Сергій Ляшенко відповів ствердно.

«Тоді на якій основі ви займатимете цю посаду? І скажіть, будь ласка, чи працювали ви у ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» і через що ви були звільнені?», - поцікавився Кравчук.

На це претендент на керівну посаду відповів: «Я не працював в «ГЕМО МЕДИКА Луцьк», я з ними співпрацював на договірній основі. Ніхто мене не звільняв, адже я не був прийнятий на роботу. Були порушені договірні умови і без попередження від мене закрили двері і поміняли замки і «вишвирнули», - зазначив він.

Тим часом, Кравчук зауважив, що є лист від директора підприємства, в якому йдеться, що деякі керівні особи були звільнені з посад за зловживання становищем.

«Є прокуратура, будь ласка, нехай розбирається», - констатував Кравчук. Наостанок депутат зауважив, що є відомості, що обласна лікарня закупила обладнання у підприємства, директором якого наразі є Сергій Ляшенко. Попри такі відомості, чоловіка таки призначили директором.

Голова Волиньради Ігор Палиця відзначив, що за цю людину проголосував колектив: «Я особисто хотів би, щоб виграла інша людина, але виграли вибори колективу».

Новоспеченому керівнику дали випробувальний термін і призначили його не на 5 років, як робиться зазвичай, а лише на рік. За таке рішення проголосувало 55 депутатів.

Загрузка...
Коментарі

Оксана

16:54 12.10.2016

Пишіть вірно прізвища-Валерій Руцький, а не Рудський

123321

17:05 12.10.2016

Дякуємо за зауваження, помилку виправили.

Не Оксана

18:49 12.10.2016

А рядочком вище?!

Андрій

19:18 12.10.2016

Валерій Руцький - кращий кандидат!

Максим

22:38 12.10.2016

Фактів про зловживання є багато,але роблять і призначають,як хочуть і кого хочуть.Головне,що кришує це голова комісії Зінчук і Пирожик.Правди не було,бо її ніхто не хоче чути.Про які вибори ви говорите ,коли Ляшенко керує пів року і без вашого голосування!

Ірина

22:41 12.10.2016

Руцький не укроп,а те,що розумний,і має досвід,і заслужений лікар України це єрунда.Якщо хочете посади йдіть в партію укроп!

Михайло

22:44 12.10.2016

Відповідь на призначення Ляшенко ---близький родич Лазорка,а ваші зауваження ніхто розглядати не буде!

Ростик

23:06 12.10.2016

А чому так поспішали?треба було перевірити факти,і колиб не підтвердились,тоді і прзначали,чому призначати людину,до якої є підозри?

24 липня
Сьогодні
Вчора
22.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин