Тепло подали у 70% луцьких багатоповерхівок

12 Жовтня 2016, 13:33
1374

Повністю підключити усе місто до тепла на ДКП «Луцьктепло» обіцяють за сьогодні-завтра.

Про це стало відомо під час оперативної наради у Луцького міського голови сьогодні, 12 жовтня, – повідомляє ІА Волинські Новини.

Зі слів директора ДКП «Луцьктепло» Валентини Малютіної тільки у двох дитсадках міста досі немає опалення. Це сталося внаслідок того, що в закладах встановлені старі лічильники, які не приймав «Волиньгаз». Проте вона пообіцяла, що тепло в ДНЗ сьогодні підключать.

Щодо житлових будинків, то опалення вже є у 70% багатоповерхівок. Є й такі, хто наразі відмовився від підключення тепла, очікуючи на підвищення температури повітря.

Окрім того, у деяких будинках ще холодні батареї через аварії.

Крім того, директор «Луцьктепла» попросила ОСББ не втручатися в систему теплопостачання. Річ у тім, що по проспекту Відродження аварійна ситуація сталася з вини одного будинку, де самовільно відкрили вентилі, що призвело до зменшення тиску в мережі. Тому підключення будинку до теплопостачання, наголосила вона, має відбуватися за присутності представників «Луцьктепла» та має бути складений відповідний акт.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження міського голови, опалювальний сезон у обласному центрі розпочався 10 жовтня. Першочергово до опалення підключаються дитсадки, школи та медичні заклади.

Коментар
02/12/2021 Четвер
02.12.2021
01.12.2021