Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Чому в травні варто відвідати Музей сучасного мистецтва Корсаків
Чому в травні варто відвідати Музей сучасного мистецтва Корсаків

Чому в травні варто відвідати Музей сучасного мистецтва Корсаків

09:02 13.05.2019
1389

Травень – гаряча пора для майбутніх студентів та батьків, які хвилюються за вступну кампанію та подальшу долю своїх чад. Для тих, хто хоче стати митцем, художником чи пов’язати свою долю з творчістю, вперше в Луцьку – викладач Київської національної академії мистецтв буде проводити унікальний інтенсив-курс підготовки абітурієнтів до вступу «МРІЮ в ДІЮ»!

Ви зможете ознайомитися з вимогами до вступних творчих робіт не лише показати своє портфоліо та отримати коментар по кожній з робіт, а й отримати 20-годинний майстер-клас з композиції, рисунку та живопису. Йдеться на сайті культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Заняття триватимуть:
3 травня з 15 по 20 год з перервою на кава-брейк;
4 травня з 9 по 19 год з перервою на обід та каву-брейк двічі;
5 травня з 9 по 19 год з перервою на обід та каву-брейк двічі;

Також, на початку травня відубдеться відкриття виставки у межах проекту «Крок на шляху мистецтва».

10 травня – відкриття виставки Володимира Бахтова та Тетяни Бахтової на тему: «Античні коди України. Сакральні реконструкції

Щодо інших заходів, то 5, 12, 19 та 26 травня для дітей 6-12 років відбудеться «Творча неділя» у рамках Академії сучасного мистецтва.

11, 18, 25 травня – Академія сучасного мистецтва приготувала майстер-класи малярства для дорослих, зокрема 18 і 25 від Богдана Місюги. Передуватимуть їм лекції Богдана Місюги – мистецтвознавця, доцента кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ, автора альбомів-монографій, наукових та навчально-методичних праць.

Загрузка...
Коментарі
18 вересня
Вчора
16.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин