Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент знизити тарифи і посадити корупціонерів не може, — команда Зеленського

16:49 22.04.2019
3450

Представник команди кандидата у президенти Володимира Зеленського Олександр Данилюк каже, що на посаді глави держави Зеленський підніматиме питання обґрунтованості ціни на газ перед урядом.

Про це він сказав у коментарі Українській правді 22 квітня.

«Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України», – сказав Данилюк.

За його словами, після вступу на посаду Зеленський має запитати про обґрунтованість цін на газ у Кабінету міністрів.

«Що ми зараз бачимо – те, що газ для населення коштує дорожче, як для бізнесу. Тобто звичайно, коли президент заступить на свою посаду, він буде піднімати це питання досить принципово перед урядом. Так, це відповідальність уряду, але буде дуже цікаво подивитися, яка буде аргументація уряду щодо ринкових умов», – сказав Данилюк.

Стосовно іншого очікування виборців – притягнення до відповідальності представників влади за корупційні злочини, член команди Зеленського сказав наступне:

«Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і не заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи».

«Тому ще раз: у президента не буде кнопки посадити чиновників, але він буде забезпечувати умови, щоб правоохоронні органи і суди займалися своєю роботою», – заявив Данилюк.

Загрузка...
Коментарі

Жидомасон

17:36 22.04.2019

Люди проголосували проти тих хто їх пограбував і збирався грабувати далі

простомасон

22:34 22.04.2019

накуя такий президент який неможе вплинути на посадку тих хто грабував країну

Свідомі

09:08 23.04.2019

Будем Мурку петь

реаліст

14:23 23.04.2019

25%-народ, всі решта, населення України. Ця пошесть, зі Сходу, уже інфікувала і Волинь. В Україні залишився лише один, дійсно, Український регіон. І це - не Волинь. Українським П"ємонтом , як і завжди залишається Львівщина. Тепер на вітання Слава Україні лише львів"яни мають право відповідати Героям Слава. Всі решта мають просто опускати очі в землю і молитися. Ідіоти!

14 жовтня
Сьогодні
Вчора
12.10.2019
11.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин