Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Микола Романюк – у 15 найефективніших мерів України

15:17 08.09.2015
1231

Напередодні виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування провели аналіз діяльності тих людей, яких обирали раніше.

Главком підготував десятку українських мерів, які найбільше запам’яталися жителям своїх міст та впливали не тільки на регіональну, але й на всеукраїнську політику.

Першу сходинку посідає міський голова Львова Андрій Садовий. За ним – мер Полтави Анатолій Кукоба, третій у рейтингу – екс-мер Києва Олександр Омельченко. Останній у п'ятнадцятці – Алчевський міський голова Володимир Косюга.

Луцький міський голова Микола Романюк у посів одинадцяту позицію. «Главком» подає таку розвідку.

Міський голова Луцька з 2010 року. До цього три роки працював головою Волинської облдержадміністрації.

У своїй діяльності зосередився на підтримці та розвиткові промислового потенціалу міста, та максимально вигідному використанні логістичних можливостей міста. По-перше, через місто проходить кілька трас національного та міжнародного значення. Тож Микола Романюк одним із напрямків роботи визначив використання цієї особливості міста на благо Луцька.

Створені умови для «перехоплення» пасажиропотоку та залучення транзитних туристів до відвідування пам’яток міста.
Що стосується промислового напрямку, то Луцьк зберіг за собою звання ядра Луцького промислового вузла. Більш двох десятків заводів хімічної, легкої, деревообробної, харчової та металургічної сфер зуміли вистояти нелегкі економічні часи та продовжують слугувати базою міського бюджету.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Юрист

16:34 08.09.2015

Ото вже піар! Гнати його потрібно з того крісла алкоголіка Романюка!!!

Реаліст

22:02 08.09.2015

Цікаво,як і яку промисловість *перехоплювач* туристів *підтримував* і *розвинув*,чи не *Луцьктепло*,з ремонтом доріг-це просто *збіг*,що його почали перед виборами ?

555

00:26 09.09.2015

Лучане! Как можно верить, доверять этому комсомольцу. Он кричал, слава КПСС, теперь орёт, Слава Украине. Перекрашеный... Не может быть веры ВЫХРЕСТАМ! Выберите уже нормального мера!

АФІША
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром
28 лютого
Вчора
26.02.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин