Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Волинський обласний центр зайнятості співпрацює з ЦНАПом

14:00 19.03.2019
205

Волинський обласний центр зайнятості почав співпрацю з Центром надання адміністративних послуг. 6 березня організації підписали Меморандум про співпрацю у сегменті надання послуг іноземцям, які працюють в Україні.

Із 18 березня цього року подача документів щодо видачі, продовження терміну дії, внесення змін, скасування дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства будуть здійснювати через Департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради (відповідно до наказу Волинського обласного центру зайнятості від 11.03.2019 року № 83).

Сторони співпрацюватимуть щодо надання адміністративних послуг у сфері видачі, продовження строку дії, внесення змін, скасування дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, в результаті чого суб’єктові звернення надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

Співпраця ВОЦЗ та ЦНАПу спрямована на формування сприятливого середовища й розширення можливостей доступу до отримання адміністративних послуг для роботодавців.

Отримати документи можна за адресою:

43025, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, буд. 35 (Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку).

Для отримання детальнішої інформації щодо послуги телефонуйте за номером: (0332)78-79-95, пишіть на електронну адресу: [email protected] або ж скористайтеся ресурсом http://e-services.volyn.ua/

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Вчора
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин