Лесі Українки: правоохоронці обшукують iPhone House

06 Жовтня 2016, 12:35
13409

Працівники поліції здійснюють обшук в магазині «iPhone House», що на Лесі Українки, 52а.

Про це у четвер, 6 жовтня, повідомив власкор Район.Луцьк із місця події.

За попередньою інформацією, кілька працівників патрульної поліції в бронежилетах охороняють вхід до магазину. Деякі правоохоронці знаходяться всередині разом із працівниками закладу.

Як прокоментували патрульні, обшук здійснюють за постановою суду. Причину обшуку поки не повідомляють. Працівники коментувати ситуацію відмовилися, оскільки бояться зіпсувати репутацію закладу.

За словами речниці Управління патрульної поліції Луцька Ольги Бузулук, обшук проводить податкова, а патрульні лише забезпечують охорону порядку. 



1




1




 

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].​

Коментарі
06 Жовтня 2016, 20:29
Шо убирають конкурентів?
07 Жовтня 2016, 01:36
Ціни там низькі, комусь заважають наварювати)
07 Жовтня 2016, 01:44
7ки шукали
07 Жовтня 2016, 03:29
С каких пор у нас проверка налоговой проводится в сопровождении полиции??????????
07 Жовтня 2016, 11:00
Аяяй, а податківці, судді і прокурори самі ж з перших купують нелегальні iPhone, знаючи, що це як назвав Насиров злочинство. То скільки років покривали таке? 11!!!!<br/>І не вимикали радіочастоти для цих телефонів, бо ж самі будуть ходити з кірпічами.
07 Жовтня 2016, 16:01
Не розумію круглих очей власників магазину, возять і торгують контрабандою і дивуються чого це ними зайнялась податкова.
07 Жовтня 2016, 19:17
А ви Святославе певно з андроїдом ходите?
08 Жовтня 2016, 07:36
Продам iPhone 7(32 gb) Silver, 850$, новий, запакований, гарантія від магазину 2 роки
08 Жовтня 2016, 15:07
Куплю iPhone 7 256 gb глянцевий
09 Жовтня 2016, 00:20
Ні, Юля, я свій сертифікований iPhone 5S купив в магазині Алло. І коли в мене два місяці тому полетів Touch ID, мені в той же день видали новий апарат, і я не бігав по всіляких будках кустарних ремонтувати свій телефон чорт зна яким майстром. Цікаво, а цей &quot;айфон хауз&quot; надасть мені такий сервіс? Чи купив айфон і гуляй вася? А ваші, Юля, випади про андроїд я попрошу лишити при собі.
09 Жовтня 2016, 11:19
Ой Святославе,знаю я ваші сертифіковані айфони з Алло,не смішіть мене!<br/>І на рахунок сервіса у магазині айфон хаус та інших я б на вашому місці навіть не згадувала,бо сервіс там явно вище ваших Алоо!<br/>І не забудьте запитати в Алло чи не купили ви відновлений сертифікований айфон?!якщо ви взагалі знаєте що це!
09 Жовтня 2016, 15:24
Славік ти за шо зуба на айфон хаус маєш?
09 Жовтня 2016, 15:24
Славік ти за шо зуба на айфон хаус маєш?
09 Жовтня 2016, 16:05
Юля, якшо не знаєте ситуації, то краще промовчіть, бо Алло є офіційним дистрибютором на території України. Юля, &quot;айфон хауз&quot; чи будь-яка інша подібна контора, що займається контрабандою надасть мені річну офіційну міжнародну гарантію з заміною пристою в той же день? Можете не відповідати, питання риторичне.
09 Жовтня 2016, 16:10
Лисий, нічого не маю конкретно проти &quot;айфон хауза&quot;, мене загалом виводять ці контори, які торгують сірими апаратами не платячи податки і ввізні мита до державного бюджету, а потім плачуть, шо їх 'чесний' бізнес притискають податківці.
09 Жовтня 2016, 16:33
Заздрість погана штука
09 Жовтня 2016, 16:48
Святославе яку контрабанду ви маєте на увазі?
09 Жовтня 2016, 18:12
Славік, Алло - це офіційно, а всі решта - ні??? Ви так впевнено пишите про контрабанду, - сірі апарати, відсутність податків і митних зборів і т.д ? Ви були свідком, як персонал &quot;айфон хауза&quot; в клетчатих сумках суне через кордон контрабандні айфони??? Ви спробуйте відкрити торгову точку в центрі Луцька, створити робочі місця і не платити податки. В статті вказано, що діі проводились за рішенням суду. Цікаво, хто звертався до суду і з яким формулюванням..., тим більше, що потерпівша сторона ні сном ні духом ні чула про суд, в якому розглядалося її питання ( якщо є рішення суду)??? Тому, на жаль чомусь дуже схоже на заказняк і знищення конкурента. Шкода, бо наявність конкуренціі - завжди на користь споживача.
09 Жовтня 2016, 19:48
Ні, не тільки Алло, а всі компанії, що перелічені на сайті єдиного офіційного дистрибютора техніки Apple в Україні — компанії ASBIS. &quot;Айфон хауз&quot; та інші магазини, яких немає в цьому списку, продають виключно контрабантні апарати, незалежно від того чи це працівники &quot;Айфон-хауза&quot;, як ви висловились, сунули через кордон дані телефони, чи через посередників чи будь-яким іншим способом. І мене не повинно хвилювати чи складно відкрити торгову в центрі Луцька чи ні, не вмієте працювати легально і по закону — не відкривайтесь, шоб потім не бігати й плакати, шо вас утискають.
09 Жовтня 2016, 20:36
Ви бачили заплаканих власників?<br/>Святославе не смішіть людей і менше заздріть,тоді будите жити довго і щасливо!
09 Жовтня 2016, 22:08
Юля, шо смішного я написав? По суті є чим відповісти?
10 Жовтня 2016, 22:58
Рекет по Українськи. Рік 2016
10 Жовтня 2016, 23:08
Малому бізнесу на спрощеній системі оподаткування не потрібні ніякі сертифікати на б/у телефони.<br/>Айфон 7 доречі вже був сертифікований держкомісією звязку кілька днів до обшуків в Луцьких магазинах. <br/>http://www.nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&amp;pg=99&amp;id=1109&amp;language=uk<br/>Податківці пізно почали шукати, такщо це просто замовлення на магазини &quot;9:42&quot; в Гранд Волині та iPhone House.<br/>Або ж просто показуха типу &quot;айфон 7 це зло, бо міністр так сказав&quot;
14 Жовтня 2016, 14:27
Я в шоці... це тема для &quot;кварталу 95&quot;... А чого, до речі, податкова не перевірила білизну у продавців? Можливо вона також не сертифікована в Україні? Може краще треба було би перевірити аптеки і продуктові крамниці міста? Але жице явно замовлення конкурентів!!! До речі, для тих хто просто лепече язиком, В магазині були вилучені особисті Айфони 7 працівників магазину та різні уживані апарати... Я впевнений, що все буде повернуте з відшкодуванням матеріальних і моральних збитків! А для всіх потенційних клієнтів скажу, що господарів магазинутя знаю давно як луже чесних і порядних людей, спеціалістів своєї справи. Всім Вам витримки і добра. В січні побачимось
09 Грудня 2016, 14:55
Вся страна ходить з сірими айфонами, просто комусь дорогу перешли, от і усьо)