Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
визначили обсяг плати за харчування
визначили обсяг плати за харчування

За скільки харчуватимуться діти у луцьких садочках

09:52 17.04.2019
728

У луцьких закладах дошкільної освіти встановили обсяг плати та пільг на харчування дітей.

Про це стало відомо під час виконкому 17 квітня.

Зокрема у групах загального розвитку закладів дошкільної освіти та в закладі дошкільної освіти №36, що в складі комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», за харчування дітей віком до 3-х років треба буде заплатити 25 грн, дітей віком від 3-х до 7-ми років (в тому числі для дітей класів віком 6 років) – 30 грн, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, до 3-х років – 25 грн, від 3-х до 7-ми років – 30.

У санаторному закладі дошкільної освіти №29 для дітей віком до 3-х років – 35 грн, для дітей віком від 3-х до 7-ми років – 40 грн.

У групах компенсуючого типу закладів дошкільної освіти №№ 5, 9, 21, 39, 38 за харчування дітей віком до 3-х років треба буде заплатити 25 грн, дітей віком від 3-х до 7-ми років – 30.

У закладі дошкільної освіти № 28 в групах з цілодобовим перебуванням дітей треба буде платити 40 грн, в групах з 12-годинним перебуванням дітей – 30 грн.

Пільгу 40% при оплаті за харчування у закладах дошкільної освіти для дітей:

  • місце проживання яких в м. Луцьку;
  • місце проживання яких не зареєстровано в м. Луцьку, за умови, якщо батьки дитини або один із них працюють в установах, організаціях і підприємствах, незалежно від форми власності, фізична особа-підприємець (їх наймані працівники), самозайняті особи (особи, які займаються незалежною професійною діяльністю), які сплачують в бюджет міста Луцька податок з доходів фізичних осіб та/або єдиний податок; учасник бойових дій з числа учасників АТО/ООС; працює (служить) у військових формуваннях; особи, які мають статус внутрішньо переміщеної.

До слова, зменшили на 50% обсяг плати за харчування дітей для батьків, у сім’ях яких є троє і більше дітей.

В оздоровчий період (з 03.06.2019 по 30.08.2019) витрати на харчування дітей збільшити на 10% для придбання свіжих овочів та фруктів.

Безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти для дітей, загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО, дітей-сиріт, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків тощо.

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Вчора
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин