Луцькі плавці поїхали на змагання до Швейцарії

15 Квітня 2019, 10:13
2334

У Швейцарії та Австрії пройшов другий день міжнародного турніру з плавання «Мультінейшинс» за участю збірних команд держав Євросоюзу серед юніорів. До змагань долучились і луцькі спортсмени.

Про це пишуть на сторінці Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Вихованці комунального закладу «Спеціалізована дитяча юнацько-спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради» Максим Ткачук та Дана Ахмедова допомогли збірній України вийти на третє загально-командне місце. МаксимТкачук на дистанції 200 м/ брас виборов золоту медаль в основному фіналі, показавши другий результат в суперфіналі, а на дистанції 200 метрів комплексне плавання посів шосте місце. Дана Ахмедова на дистанції 50 м/ брас посіла четверте місце, а на дистанції 100 м/ брас – дев'яте місце.

«Ці результати показують високий рівень підготовки наших лідерів та значні успіхи у розвитку плавання в місті Луцьку, а хороше фінансове забезпечення наших плавців стимулює подальший прогрес результатів. Молодці!! Наші вітання!!! Нових Олімпійських звершень», – йдеться у повідомленні.