Юні каратисти визначили найкращих

04 Жовтня 2016, 12:52
2457

2 жовтня у спортивно-оздоровчому комплексі «Адреналін-Сіті» відбулася дитячо-юнацька Відкрита першість Волинської області з карате.

Організаторами змагань виступили ГО «Волинський союз кікбоксингу та рукопашного бою» та Клуб спортивного карате «Волинь».

Учасники змагань, а їх було більше 90, представляють вісім спортивних клубів. У двобоях із контактного карате вони виборювали 30 комплектів нагород.

Почесними гостями першості стали президент Всеукраїнських федерацій JKA та IKA, володар сьомого Дану Олександр Крисько, президент Федерації контактного карате України, володар п'ятого Дану Олександр Семенюк, голова ради ВРФРБ «Рубіж», тренер зі спорту І категорії, суддя зі спорту Національної категорії, майстер другого Дану з рукопашного бою Сергій Гузов.

Найчастіше за нагородами піднімалися на п’єдестал юні спортсмени Клубу рукопашного бою «Інсайт» (30 учасників), які вибороли 37 очок. На другому місці Клуб спортивного карате «Волинь» (11 учасників) – 26 очок у загальному заліку. Третіми за кількістю перемог стали представники Волинської регіональної федерації рукопашного бою «Рубіж» (18 учасників) – 23 очки.

Серед оригінальних досягнень першості – ІІІ місце в Андрія Дрожжина, який тільки один місяць займається рукопашним боєм та ІІ місце у Яни Степанюк, яка на татамі стала достойним суперником хлопців.

Головний організатор змагань – тренер, майстер спорту міжнародного класу, володар чорного поясу четвертого Дану Валентин Бродович, висловив своє задоволення, адже юні волинські каратисти впевнено зростають у майстерності, вдосконалюючи рівень технічного розвитку. Завдяки цьому область перебуває серед лідерів із розвитку єдиноборств в Україні.

«Саме на змаганнях, де учасники збирають в кулак всі свої знання та зусилля, відточуються їхні навички. Вже через тиждень наші спортсмени змагатимуться у Ворохті (Івано-Франківська область) за «Кубок Карпат», а через два - у Києві за «Кубок Сен-Бін», – каже Валентин Бродович .