У Луцьку відбувся турнір «Молодь пам’ятає Шухевича»

11 Квітня 2019, 17:28
3162

У Луцьку в навчально-виховному комплексі №26 відбулося урочисте відкриття турніру, змагання з міні-футболу, шашок, армреслінгу й стрільби за участі 15 команд-представників закладів загальної середньої освіти.

9-10 квітня у турнірі «Молодь пам’ятає Шухевича» участь взяли 250 школярів, - інформують організатори.

За підсумками першого дня турніру призові місця у змаганнях із армреслінгу посіли: «Луцький ліцей Луцької міської ради», «Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука» та «Луцький навчально-виховний комплекс №26».

У змаганнях зі стрільби перше місце здобули представники «Луцького навчально-виховного комплексу №26», друге – «Луцького навчально-виховного комплексу №9», третє – «Луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14 ім. Василя Сухомлинського».

Призери змагань із шашок: «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11», «Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» та «Луцька гімназія №18».

Першість з міні-футболу здобула команда «Луцького навчально-виховного комплексу №26», другими стали школярі «Луцького НВК №10», третіми – учні «Луцької гімназії №18».

10 квітня у стінах Бібліотеки СНУ імені Лесі Українки відбувся брейн ринг – фінальний етап турніру «Молодь пам’ятає Шухевича».

Упродовж декількох годин учасники турніру активно здобували бали у скарбничку свого навчального закладу, відповідаючи на питання, які стосувались життєпису Романа Шухевича та історії УПА.

За результатами інтелектуальних двобоїв перемогу здобула команда «Луцької гімназії №18», друге місце посіли представники «Луцької гімназії №21», третє – школярі «Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19».

За участь у кожному етапі змагань команди отримували залікові бали, які у сумі принесли омріяну перемогу та кубки турніру таким навчальним закладам: «Луцький навчально-виховний комплекс №26» (1 місце), «Луцька гімназія №18»(2 місце), «Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука» (3 місце).

На згадку про захід школярі отримали приємні сувеніри, які прикрасять шкільні будні: наліпки з символікою УПА, закладки для книг, пам’ятні дипломи, брендовані записники та ручки.

Додамо, що турнір «Молодь пам’ятає Шухевича» другий рік поспіль відбувається з ініціативи «Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк».

«Мета турніру – популяризація здорового способу життя серед молоді, ознайомлення школярів з постаттю видатного українського державотворця та військового Романа Шухевича, який своїм життям утвердив тезу «Мудрого – не одурити, чесного не купити, мужнього – не зламати»», – зауважив в.о. директора Центру Максим Каширець.

За підтримку у проведенні заходу організатори висловлюють подяку Департаменту сім’ї, молоді та спорту, Управлінню освіти Луцької міської ради, КЗ «Спорт для всіх», Федерації футболу міста Луцька, дирекції «Луцького навчально-виховного комплексу №26» та дирекції бібліотеки СНУ імені Лесі Українки.