Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Компанія «Полісся-Трейд»
Компанія «Полісся-Трейд»

Луцька компанія «Полісся-Трейд» здобула золото престижного рейтингу

11:41 09.04.2019
1192

Експерти Національного бізнес-рейтингу присвоїли луцькій компанії «Полісся-Трейд» звання «Лідер року 2018» за досягнення в номінаціях «Результативність та рентабельність» і «Рентабельність активів». Також цієї нагородили удостоїли волинське підприємство — ТОВ «ТД Міжрегіональні ресурси».

Про це йдеться в повідомленні на сайті рейтингу.

Як інформують творці проекту, цього року йому виповнюється 15 років. Місця в рейтингах визначають на основі звітів підприємств, а почесним званням «Лідер року» відзначаються ті компанії, що увійшли в топ галузевого рейтингу за результатами аналізу фінансово-економічних показників.

«В першу чергу хотілося б подякувати нашому колективу за гарну роботу. Лише завдяки спільним зусиллям команди «Полісся-трейд» ми зуміли досягнути цього результату. Приємно, що нас відзначили, але ми не робимо ставку на нагороди, а орієнтуємося на якість. Буде якість — буде визнання», — прокоментував рішення експертів рейтингу засновник «Полісся-Трейд» Петро Нестерук.

Довідка

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.

Це об'єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).

НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

Сайт рейтингу: https://nbr.com.ua/


Загрузка...
17 жовтня
Вчора
15.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин