Подробиці затримання на хабарі високопосадовця в Луцьку

03 Квітня 2019, 21:37
Затримання Олеся Іващенка 5253
Затримання Олеся Іващенка

У Луцьку затримали одного з керівників Держгеокадастру Сумської області на хабарі у понад півмільйона гривень.

Кошти посадовець вимагав та отримав за вирішення земельного питання, — повідомили в Департаменті захисту економіки.

Оперативники управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції України спільно з військовою прокуратурою Західного регіону зібрали матеріали корупційної діяльності вищого керівництва Держегеокадастру Волинської області. Згодом посадову особу призначили на керівну посаду Держгеокадастру у Сумській області.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що, перебуваючи на посаді в.о. начальника управління Держгеокадастру у Волинській області, посадовець вимагав від підприємця 20 тисяч доларів США неправомірної вигоди (еквівалент у національній валюті 552 тисячі гривень). Вказана сума включала в себе вирішення наступних питань: направлення проекту землеустрою на експертизу та її подальше погодження службовими особами Держгеокадастру України.

До моменту призначення на нову посаду, а саме на посаду одного з заступників начальника Держгеокадастру в Сумській області, посадовець підписав усі необхідні документи для проведення відповідної експертизи.

3 квітня працівники Управління захисту економіки у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Західного регіону України затримали фігуранта під час одержання 20 тисяч доларів США хабара. Затримали посадовця у Луцьку біля власного автомобіля.

Проводяться слідчі дії. Вирішується питання про затримання одного із керівників Держгеокадастру в Сумській області у порядку статті 208 КПК України.

Кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 368 КК України.

Читайте також: «Такі люди мають бути позбавлені права займати будь-які посади», — луцький депутат про високопосадовця
 

Коментарі
04 Квітня 2019, 00:49
а який проект чого саме за 20тис
Коментар
20/02/2024 Вівторок
20.02.2024