Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У «Луцьктеплі» пояснили, чому опалюють квартири, коли на вулиці тепло

13:40 29.03.2019
934

У «Луцьктеплі» пояснили, чому опалюють квартири, коли на дворі тепло.

Про це пишуть на сайті підприємства.

«Період переходу зими у весну – час специфічний. Вдень тепліше, вночі ж можуть бути приморозки. Кілька днів повітря пахне весною, а потім повертаються холоди з дощем чи й снігом. То як же на такі зміни має реагувати постачальник послуг з централізованого опалення і гарячої води? Виважено: дивлячись на термометр, і відповідно реагуючи. Реагуванням ми називаємо зниження параметрів подачі теплоносія до мінімально можливих з огляду на необхідність надавати послугу, яка відповідатиме санітарним нормам – +18ºС у внутрішніх кімнатах та +20ºС у зовнішніх», – йдеться у повідомленні.

Однак, з огляду на складність технологічного процесу, температурні показники можуть бути вищими.

«Під складнощами ми розуміємо необхідність надання як послуги з централізованого опалення, так і гарячого водопостачання (до якої теж виставляються вимоги – не нижче +50ºС в точці розбору), що не дозволяє надто знизити параметри роботи теплогенеруючого обладнання (до прикладу, на міжопалювальний період, коли підприємство надає послугу лише з гарячого водопостачання, частина котелень припиняють роботу або переходять на літній режим. В опалювальний сезон такої можливості немає)», – повідомляють у «Луцьктеплі».

Також додають, що розмір нарахувань залежить від середньодобової температури зовнішнього повітря. Розрахункова температура для тарифу – +1,47ºС. Відповідно, коли температурні показники вищі – розмір нарахувань зменшується. Яким він буде за мінливий березень? Розрахунок від відділу збуту за його підсумками буде оприлюднено згодом.

Загрузка...
Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин