Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Політолог та співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход
Політолог та співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход

«Українці дійсно мають вибір», – луцький політолог закликав голосувати свідомо

20:00 27.03.2019
531

Передвиборча кампанія з виборів Президента України добігає свого кінця. Політолог та співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход, який має двадцятирічний досвід роботи у виборах, розповів у своєму відеоблозі про особливості цієї виборчої кампанії.

Блог опублікував Громадянський Рух «СВІДОМІ» на своєму YouTube каналі в рамках інформаційної кампанії «Голосуй свідомо», – пише ІА «Конкурент».

«З погляду політичної науки і використання політтехнологій це були найбільш цікаві виборчі перегони за всю історію нашої держави. Ми спостерігали за масованою рекламою на вулицях, телебаченні та у соціальних мережах. Ми бачили використання компромату та виливання тонн бруду на кандидатів-лідерів. Ми навчилися розуміти, коли політики спілкуються щиро і правдиво з громадянами, а коли відверто обманюють та маніпулюють їхньою свідомістю», – зауважив Михайло Наход.

Та додав, що найбільшою особливістю цих виборів є наявність не двох, а значно більшої кількості кандидатів-фаворитів.

«І це добре, бо українці дійсно мають вибір», – підкреслив політолог.

«За останні тижні кожен із нас мав можливість оцінити якість наших політиків. Одне, що можна сказати точно щодо кандидатів – святих серед них немає! Але вибір потрібно зробити.

Які б технології не використовувалися в останні дні, що залишилися перед виборами, щоб не обіцяли в ці дні кандидати зробити в разі перемоги, до голосування за Президента України необхідно підійти з холодною головою та усвідомленням ролі глави держави.

Закликаю ще раз зважити всі «за» і «проти» стосовно кожного з основних кандидатів, звернути увагу на їхній досвід, попередню діяльність та здатність керувати державою у цей непростий час.

Відповідальність за майбутнє держави лежить на нас усіх в рівній мірі. Тому голосуйте свідомо, будьте собою!», – йдеться у відеоблозі.

Загрузка...
Коментарі

факт

08:14 28.03.2019

Рух "Свідомі" та їх рупор проект "Протилежний погляд" завуальовано агітують за Порошенка! Ганьба!!!

Лекторат

08:27 28.03.2019

Голосуй свідомо за жида

23 квітня
Вчора
21.04.2019
20.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин