Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Релігійна громада Берестяного – з новим статутом
Релігійна громада Берестяного – з новим статутом

Дві релігійних громади Луцького району – з новими статутами

18:48 27.03.2019
766

Дві релігійних громади в Луцькому районі відтепер мають нові назви.

Про це йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА від 26 березня 2019 року.

Відповідно до статей 8, 14 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», розглянувши заяви уповноважених представників релігійних громад та у зв’язку зі зміною підлеглості, зареєстрували зміни до статутів Свято-Покровської релігійної громади села Веселе та релігійної громади Казанської ікони Божої Матері села Садів.

«Свято-Покровська релігійна громада Української православної церкви с.Веселе Луцького району Волинської області» у новій редакції за новою назвою релігійна організація «Релігійна громада Покрови Пресвятої Богородиці Православної церкви України села Веселе Луцького району Волинської області», – ідеться в розпорядженні. – А також: «Релігійна громада Казанської ікони Божої Матері Української православної церкви с.Садів Луцького району Волинської області» у новій редакції за новою назвою релігійна організація «Релігійна громада Казанської ікони Божої Матері Православної церкви України села Садів Луцького району Волинської області».

Також значиться, аби управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації у встановленому порядку оформило і видало реєстраційні документи заявникам.

Читайте також: Як МП на Волині втрачає парафії, а серед духовенства назріває «двірцевий» переворот

Загрузка...
Коментарі
16 вересня
Сьогодні
Вчора
14.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин