Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Луцьку може зникнути транспортне сполучення між двома мікрорайонами

18:02 18.03.2019
2910

У Луцьку перевізник ПрАТ «Луцьке АТП 10701», який обслуговує сполучення «Вересневе – Адреналін Сіті», може відмовитись від маршруту.

За словами представниці ініціативної групи ЛПЗ Оксани Семенюк, цим шляхом маршрутне таксі №4 їздило лише три тижні. Це був випробувальний термін. В кінці березня планують провести тендер, під час якого офіційно затвердять, хто ж обслуговуватиме маршрут «Вересневе – Адреналін Сіті». Однак, нинішній неофіційний перевізник заявив, що маршрут нерентабельний, і від участі у тендері він може відмовитись.

«Цей маршрут №4, який нещодавно відновили, дали на тимчасовій основі Сергію Дьоміну. В кінці березня буде тендер, на участь в якому документи подав лише він. Але, перевізник поїздив три тижні, і сказав, що для нього це нерентабельно. Він сказав нашому депутату Миколі Яручику, що, можливо, відмовиться від цього маршруту. І виходить, що ми знову без маршрутки будемо», – скаржиться жінка.

Також додає, що протягом випробувальних тижнів перевізник не подав до Управління транспорту графіки, за якими курсує маршрутка.

«Ми їздили до начальника управління транспорту, то він сказав, що треба якось це питання вирішувати. І ми сумніваємось, що перевізнику цей маршрут невигідний. Він ж вибрав той шлях, який він сам захотів», – каже Оксана Семенюк.

У свою чергу директор ПрАТ «Луцьке АТП 10701» Сергій Дьомін розповів, що маршрут «Вересневе – Адреналін Сіті» не користується великою популярністю.

«Коли ми зустрічались в Управлінні транспорту з ініціативною групою людей, яка вела мову про необхідність відновлення такого маршруту, то ми прислухались до людей. Тим більше, вони переконували, що перевізник не прогадає, буде заробляти і якісно обслуговувати. Але, на привеликий жаль, ситуація насправді набагато гірша: пасажиропотік там недостатній , на сьогоднішній день принаймні, аби назвати маршрут рентабельним. А працювати у збиток собі у вигляді благодійної допомоги, то фінансовий стан підприємства не дозволяє цього робити», – зазначив перевізник.

Також додав, що в «годину пік» людей їздить багато, а вже після 10-ої години і до кінця дня – потік невелкий.

«Є таке поняття у перевізників, як наїздити маршрут, щоб можна було призвичаїтись до нього. На це часом треба два-три місяці. Ми від’їздили місяць, і ситуація поки що не така, аби вселяла в нас якісь сподівання. На сьогодні ми зважуємо всі питання, але може так трапитись, що маршрут обслуговувати не будемо», – додав він.

Нагадаємо, що у зв'язку зі зверненням мешканців районів Вересневе та ЛПЗ щодо налагодження транспортного сполучення, внесли зміни у розклад руху автобусного маршруту №4. Замість «Залізничний вокзал – «Калина», маршрутка курсувала за маршрутом «Вересневе – Адреналін Сіті».

Також на маршрут №4 оголосили конкурс на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, в результаті якого призначається перевізник, який захоче обслуговувати цей маршрут.

Загрузка...
Коментарі

Олександр

20:54 18.03.2019

Краще 4 маршрутку пустити на дачний масив "Промінь" та "Калина".

Олена

21:00 18.03.2019

Якби продовжили маршрут до дачного масиву Калина, то був би рентабельним. А так маршрут для дітей і вчителів. А влітку і їх не буде.

Олеся

21:05 18.03.2019

Нехай поїздить випробувальним терміном до Калини, тим більше починається дачний сезон. Вже зараз неможливо сісти у 201 маршрутку. То #4 був би рентабельним, хоча нашим перевізникам і водіям скільки не дай грошей, все мало

Олена

23:42 18.03.2019

В чого містяни мають дбати про рентабельність приватних перевізників? Міська влада, почуйте - ми маєте їздити як нам зручно, решта ваші проблеми

Сергій

08:30 19.03.2019

Маршрут потрібно вернути на дачний масив і будуть усі к виграші дачі біля міста а добратися не можливо зробіть щось для людей одна маршрутка їздить і в ту сісти не можливо не говоя в час пік особливо літом

Сергій

09:25 19.03.2019

Поверніть маршрут #4 "Залізничний вокзал - Калина", встановіть, давно обіцяну, систему обліку пасажирів і маршрут стане СУПЕРпопулярним та МЕГАрентабельним!!!

Світлана

12:45 19.03.2019

Краще 4 маршрутку пустити на дачний масив "Промінь" та "Калина".Зробіть графік хоча б через годину але щоб вона їздила, і будуть люди,тому що крім дачників які будуть зараз їздити ,там живе багато людей постійно,яким треба на роботу , дітям в школу та садочок. Якби хоч хтось від кого залежить рух маршруток проїхались маршруткою 201, рано або ввечері на одній нозі(то в кращому випадку,)а то можна взагалі не сісти.То ви б ніколи не казали що маршрут НЕРЕНТАБЕЛЬНИЙ.А так ви далеко вам"видніше"

17 вересня
Сьогодні
Вчора
15.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин