«Дмитрук» і «Забіяка» зливають нечистоти у міську каналізацію

15 Вересня 2016, 19:45
10168

Одна з причин смороду у місті – несанкціонований злив відходів у каналізаційну мережу приватними підприємцями, серед яких ТзОВ «Забіяка» та ТМ «Дмитрук».

Про це йшлося на нараді міського голови Миколи Романюка – повідомляє перс-служба міської ради.

Міський голова Микола Романюк провів нараду щодо виявлення фактів зливу нечистот у міську каналізаційну мережу. Участь у засіданні взяли перший заступник міського голови Тарас Яковлев, заступник міського голови Юрій Моклиця, директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська, начальник управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк та його заступник Наталія Рибай, директор КП, «Луцькводоканал» Іван Корчук, заступник начальника Патрульної поліції міста Луцька Дмитро Хмарук, в.о. начальника Луцького міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗУ» Марія Білоножко, директор ТзОВ «Забіяка» Олександр Хвищук та керівник ТМ «Дмитрук» Олег Дмитрук.

Розпочинаючи зустріч, міський голова Микола Романюк зазначив, що останніми місяцями від лучан надходять скарги на неприємний запах у місті, який з’являється у ранкові години. Однією з причин його виникнення може бути несанкціонований злив відходів у каналізаційну мережу у різних частинах Луцька.

Департаменту муніципальної поліції дали доручення провести рейд щодо виявлення фактів зливу нечистот приватним автомобільним транспортом у каналізацію. Микола Романюк зауважив, що за його результатами виявили факти порушення порядку зливу нечистот.

Він наголосив, що нині є багато приватних підприємців, які надають послуги з відкачування каналізаційних стоків, як у приватних житлових будинках, так і на підприємствах. Микола Романюк зауважив, що, на жаль, серед порушників були виявлені автомобілі знаних підприємств «Забіяка» та «Дмитрук».

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська поінформувала про рейд. За її словами, злив каналізаційних нечистот дозволений у місті Луцьку у двох місцях – на вулиці Мамсурова та Конякіна (кут вул. Карбишева). Час зливу – з 8 до 18 години. Вона наголосила, що о 19.30 год. на вулиці Мамсурова виявили автомобілі ТМ «Дмитрук», які проводили скид нечистот у міську каналізацію. За її словами, це є порушенням.

Крім того, Юлія Сиротинська додала, що після опівночі довелося переслідувати та примусово зупиняти автомобілі ТзОВ «Забіяка». Вона подякувала працівникам патрульної поліції міста Луцька, які допомогли у зупинці цих транспортних засобів та перевірці документів. Юлія Сиротинська зауважила, що, за словами водіїв, злив відбувається цілу ніч.

Також виявили злив нечистот транспортом підприємства ТзОВ «Забіяка» на території приватного підприємства на вулиці Тарасова. Директор муніципальної поліції розповіла, що громадяни надають інформацію про злив нечистот у каналізацію у різних частинах міста. За її словами, нині ця інформація перевіряється та розшукують порушників.

Нагадаємо, що департамент муніципальної поліції просить мешканців Луцька у разі виявлення фактів зливу нечистот повідомляти у відповідні служби.

Директор ТзОВ «Забіяка» Олександр Хвищук зауважив, що є договір з КП «Луцькводоканал» на приймання стічних вод у міську каналізацію. Він визнав, що вони порушили правила скиду нечистот у міську мережу. За його словами, це зумовлено технологічними процесами на підприємстві, адже найбільше відходів у їхніх відстійниках збирається саме у нічний час. Він зауважив, що нині розробляється документація на будівництво каналізаційної мережі, яка з’єднає їхнє підприємство з міською каналізацією.

Керівник ТМ «Дмитрук» Олег Дмитрук також визнав порушення щодо зливу нечистот у міську каналізацію. Однак, за його словами, стічні води, які вони зливають у міську каналізацію, відповідають усім нормам.

Міський голова Микола Романюк зауважив, що виявлені порушення представниками підприємств «Забіяка» та «Дмитрук» становлять лише невелику частину загальної картини, адже на сьогоднішній день багато приватних підприємців зливають нечистоти у різних частинах міста у недозволених місцях. За його словами, представників «Забіяка» та «Дмитрук» запросили на нараду, бо вони «попалися» першими на порушенні.

Також міський голова висловив сподівання, що учасники розмови зроблять висновки. Він зауважив, що необхідно вивчити питання перегляду годин зливу стічних вод у каналізацію і якщо це можливо, то це буде зроблено. Також він наголосив, що триватиме робота з виявлення порушників, які зливають нечистоти у міські мережі. Він попросив сприяння у цьому питанні співробітників патрульної поліції.

 

Коментарі
16 Вересня 2016, 01:03
Негідники!
16 Вересня 2016, 01:04
Ганьба цим "виробникам"!!!!!
16 Вересня 2016, 01:17
а чому ганьба?вони мають дозвола на злив в центральну каналізацію!
16 Вересня 2016, 02:43
Від наявності дозволів менше смороду???
16 Вересня 2016, 10:47
Лучанка, якби з їхньої сторони все було прозоро то їх би не штрафанули на кругленьку суму, а їхні самокиди не втікали би від патрульних
17 Вересня 2016, 10:13
Оштрафувати негідників на кругленьку суму!!!!!!
17 Вересня 2016, 11:31
Це ж їхні добавки до ковбас
17 Вересня 2016, 23:17
Чому зауваження Дмитруку і Забіяці, що вони одні на все місто, а інших підприємства місцева влада закриває очі
18 Вересня 2016, 02:54
Конкуренти не сплять, а у Дмитрука немає власних машин для нечистот, він їх винаймає. Але основне в цій історії, що пора питання нечистот поставити ребром.
18 Вересня 2016, 18:04
Саме правильно - було б щоб інші підприємці злили свої нечистоти біля будинків Дмитрука і Забіяки. І не один раз.<br/>Або штрафанути їх на пару мільйонів - транспорт вилучити.<br/>Тоді б подумали сто разів.<br/>Чого міська влада грається з такими придурками?? Треба рішучі дії.
Коментар
05/12/2021 Неділя
05.12.2021
04.12.2021
03.12.2021