Старе місто: застілля чиновників завадило екскурсії по Луцькому замку

03 Вересня 2015, 09:11
3422

Через святковий бенкет працівників заповідника «Старе місто» лучанин не зміг потрапити на виставку робіт місцевого скульптора Миколи Голованя та піднятися на в’їзну замкову вежу. ​

Про це на сторінці спільноти «Збережемо древній Луцьк» написав користувач соцмережі Артур Гаутама.

«Сьогодні проводив екскурсію, проходили повз дирекцію (ред.- заповідника). Дивлюся, якісь люди у ворота заходять, зайшов теж, питаю: «Що за подія відбувається?». Якась жіночка мені відповісти не змогла, але сказала, що покличе директора», – написав Артур Гаутама.

За словами хлопця, директор Історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Павло Рудецький поводився ввічливо, але було очевидно, що йому незручно розмовляти у той момент. Коли лучанин поцікавився, чи можна потрапити на виставку Голованя, чиновник пояснив, що зараз це неможливо, адже екскурсії проводять лише за попереднім записом.

Поки Артур Гаутама вів розмову з директором, повз них проходили офіціанти з їжею. Хлопця обурив той факт, що замість того, аби працювати, працівники заповідника у робочий час влаштували застілля. Фото зроблено о 17.08, стверджує Артур.

Однак на цьому пригоди лучанина та гостей нашого міста не скінчилися.

«Далі ми пішли у замок і хотіли замовити екскурсію на вежу і до церкви, але нам сказали, що немає кому це все показати, бо якийсь там «зам» святкує своє 30-ліття, – продовжив свою розповідь Артур Гаутама. – Спитав, чи можна, щоб зі мною люди пішли (я типу екскурсовод, хоч і не дипломований). Відповіли «ні». Народ розчарований...»

Насамкінець хлопець справедливо зауважив, чому він має «через п'янку залишати людей без екскурсії до вежі та підземелля».

Інші користувачі соціальної мережі у коментарях до фото розповіли, що застілля організували на честь 30-ліття заступника директора заповідника Віктора Баюка. 

Коментарі
03 Вересня 2015, 12:55
ЗВІЛЬНИТИ ЙОГО І ВСЕ
03 Вересня 2015, 14:00
Безвідальність,безкарність,цинізм-це залишиться без реагування .
03 Вересня 2015, 14:43
Ой думаю на кожнiй роботi таке э.
03 Вересня 2015, 14:46
ПОВІСТКУ В АТО ТОМУ ТАК ЗВАНОМУ ЗАМУ ВІКТОРУ БАЮКУ!!! ЦІКАВО,ЯКУ ХВОРОБУ ЙОМУ НАПИСАЛИ В МЕДИЧНІЙ КАРТІ, ЩОБ ВІДКАРАСКАТИСЬ ВІД МОБЕЛІЗАЦІЇ???
04 Вересня 2015, 00:56
Не правильно це - використовувати державне як своє. Корупція...
04 Вересня 2015, 01:10
не має чого нападати на людей, я думаю, що в кожному коликтиві святкують день народження!І у вашому коликтиві, якщо ви працюєте, теж є випадки коли ви щось святкуєте, і я вам не повірю, якщо ви ідете додому, а не залишається з колективом!!!! Будьте добрішими, всі ми однакові!!
04 Вересня 2015, 01:12
Я згіден з Остапом!!!
04 Вересня 2015, 02:22
Перед тим як організовувати екскурсію потрібно все і всіх повідомити про це, або просто поцікавитись буде працювати чи не буде, це не прогулянка містом з демонстрацією вулиць, а отже Ви маєте все добре продумати , а якщо ні - то Ви поганий екскурсовод та організатор. Остап та Аліна, ви праві. Усі дивляться на когось не дивлячись спочатку на себе!
04 Вересня 2015, 12:26
Я маю домовитися щоб люди були на робочих місцях?! Ви домовляєтесь з кондуктором тролейбусу наперед? А з касиром в супермаркеті? Можливо ви домовляєтеся з провідником в потязі?!<br/><br/>Не меліть дурниці! Замок має бути з персоналом! І я не повинен ні з ким домовлятися про такі речі як замок в його робочі години.
04 Вересня 2015, 15:17
Артур, ви рівняєте несумісні речі! До чого тут тролейбуси, супрмаркети і потяги, до замку! Це несенітниця!
04 Вересня 2015, 15:18
Артур, ви рівняєте несумісні речі! До чого тут тролейбуси, супрмаркети і потяги, до замку! Це несенітниця!
04 Вересня 2015, 18:40
Я нормально рівняю. У людей є робоче місце і вони ПОВИННІ там бути!
04 Вересня 2015, 18:40
Я нормально рівняю. У людей є робоче місце і вони ПОВИННІ там бути!
04 Вересня 2015, 19:37
КАПЕЦЬ, ВСІ ТАКІ ПРАВИЛЬНІ! ХАЙ КОЖЕН ДИВИТЬСЯ ЗА СОБОЮ, А НЕ ЗА КИМОСЬ!