Сергій Григоренко: «Комунізм закінчився, має бути вигідна співпраця»

13 Вересня 2016, 14:09
1933

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко наголосив на важливості співпраці міста з селом Прилуцьким та попросив усі політичні сили не перешкоджати у цьому.

Про це йшлося на оперативній нараді міського голови Миколи Романюка у вівторок, 13 вересня.

Григоренко зауважив, що деякі депутати обласної та районної рад, а також окремі обранці села Прилуцького почали поширювати інформацію про об’єднання в одну територіальну громаду. На його думку, це роблять для того, аби створити перешкоди у співпраці та отримати дострокові вибори.

Він наголосив, що наразі між Луцьком та Прилуцьким мова йде виключно про співпрацю, яка тільки в майбутньому може перерости в об’єднання.

Нагадаємо, що Луцька міська рада підтримала проект рішення про надання згоди на співробітництво. Згодом депутати Прилуцької сільської ради прийняли аналогічне рішення.

«Ми йдемо шляхом співробітництва, яке дозволяє обмінюватися повноваженнями, створювати спільні комунальні підприємства. Місто має невелику площу і я на цьому наголошував. На жаль, пан Кривицький свого часу цим питанням не займався, тоді села можна було приєднати значно легше. Ми запрошуємо до діалогу інші сільські ради і хочемо на засадах взаємоповаги та добросусідства співпрацювати з ними», – наголосив заступник мера.

А також зауважив, що Луцьк не сподівається отримати від інших громад щось безплатно, проте й не збирається надавати безкоштовно селам будь-які послуги.

«Луцьк нічого безкоштовно не отримує –  він за все платить. Натомість деякі села хочуть отримати все безкоштовно. Так не буде. Комунізм вже закінчився, має бути взаємовигідна співпраця.  Хто готовий до об’єднання – говоримо про об’єднання, хто хоче співробітництва – будемо співпрацювати», – констатував Сергій Григоренко.  

Також він звернувся до всіх політичних сил,  аби вони підключилися до співпраці, а не намагалися завадити в укладанні договору.

«Окремі депутати сільської та обласної та районної рад почали говорити про об’єднання. Це штучне питання, нам намагаються завадити. Ця технологія запускається, щоб отримати через півроку вибори. Тому я прошу всі політичні сили не ставити палки в колеса  і сконцентруватися на співробітництві. В майбутньому ми бачимо об’єднання двох громад, але не штучно. Закликаємо до спокою та конструктивної співпраці», – наголосив Сергій Григоренко.

Коментарі
13 Вересня 2016, 17:40
Нехай це ЧМО розшифрує що таке комунізм ?
13 Вересня 2016, 17:57
А він Конституції України не читав,не то що історії,які вивчали його батьки. "Н Е У К "
Коментар
25/10/2021 Понеділок
25.10.2021