Гаражі, сміття та самогонка: з чим бореться муніципальна поліція Луцька

13 Вересня 2016, 12:17
2107 Джерело: volynnews.com

З початку року інспектори департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради склали 660 протоколів про адміністративні правопорушення та видали 637 приписів про усунення порушень Правил благоустрою міста.

Про це на оперативній нараді Луцького міського голови Миколи Романюка розповіла директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська.

У період з 1 червня по 1 вересня інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста склали 134 протоколи про адміністративні правопорушення.  З них шість – за порушення правил користування жилими будинками і житловими приміщеннями, 93 протоколи –  порушення правил державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, 5 – порушення правил тримання котів та собак і 30 протоколів за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.

Зараз інспектори контролюють спалювання залишків сухої рослинності та сміття і вже склали 4 протоколи.

Працівники департаменту постійно слідкують за дотриманням рішень Луцької міської ради «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території м. Луцька» на території автовокзалу, залізничного вокзалу, поблизу навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та зупинках громадського транспорту.

З метою ефективного вирішення питань, що стосуються порушень Правил благоустрою міста Луцька,  при виявленні незначних порушень, адміністративні протоколи не складали,   вручали приписи для усунення виявлених недоліків. Відтак, за три місяці інспектори видали 205 приписів про усунення правопорушень. Більшість з них зобов’язували громадян довести до належного вигляду прилеглу територію (сміття,  косіння трави) та фасади будинків.

Крім того, інспектори проводять широкомасштабну перевірку щодо дотримання правил розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності. За результатами таких перевірок вони склали 34 протоколи та 57 приписів з метою усунення недоліків. Крім того, сектор демонтажів підготував 34 рішення про демонтаж тимчасових споруд.

З червня по серпень виконавчий комітет прийняв 95 рішень про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд, з них 35 – комерційного призначення.

Також за три місяці відділ протидії стихійній торгівлі склав 76 протоколів. З них 56 за самовільне розташування об’єктів торгівлі на території міста. В складі робочої групи з контролю за дотриманням законодавства у сфері торгівлі та ресторанного господарства провели 10 рейдів та склали 12 протоколів за порушення правил торгівлі пивом,  алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами.

З метою недопущення утворення стихійних ринків на території міста інспектори відділу протидії стихійній торгівлі організували щоденне чергування на вулицях Глушець, Замкова, Кравчука, Конякіна, Львівська та проспектах Соборності, Грушевського і Відродження.

На розгляд Луцького міськрайонного суду Волинської області з 1 січня по 1 вересня передали 14 адмінпротоколів за ч. 3 та 4 статті 156 (торгівля з рук спиртними напоями (сурогатом).  Та накладено штраф в сумі 13 600 з конфіскацією предметів торгівлі згідно рішення суду.

За статтею 160 КУпАП торгівля з рук – 5 адімнпротоколів передали до Луцького міського суду.

 

Коментарі
13 Вересня 2016, 18:58
А в районі ДПЗ біля магазин "Салют" ці самогонщики,які вже десятиліттями стоять,скільки будуть продавати трутку робітникам ДПЗ.Чого їх ніхто дося не прогнав і не посадив. Це просто жах. Вони сміються кажучи: "У нас все куплено".
15 Вересня 2016, 13:23
Нехай муніципальна міліція розбереться з притоном на вул. Ветеранів 5 ти поверховий будинок біля архіва останній підїзд на першому поверсі це жах алконавти ходять безкінечно поряд діти гуляють. Хто небудь розбереться з цим бардаком скажіть і це в багатьох районах Луцька є такі плачевні алко точки.
Коментар
24/10/2021 Субота
23.10.2021
22.10.2021