Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Луцьктепло» не може підготуватися до опалювального сезону через борги

16:37 12.09.2016
1093

Через борги ДКП «Луцьктепло» готове до опалювального сезону приблизно на 20%.

Про це йшлося у понеділок, 12 вересня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна повідомила, що наразі борг за розподіл газу перед ПАТ «Волиньгаз» становить більш як 16 мільйонів гривень. Майже таку ж суму підприємство боргує і перед НАК «Нафтогаз». Виплатити відразу всю суму боргу підприємство не має змоги.

З державною структурою підприємство може розплачуватися за допомогою пільг і субсидій. А представники приватного «Волиньгазу» у цьому не зацікавлені, тому вимагають лише «живих» грошей.

Єдине, що трохи зможе покращити ситуацію на комунальному підприємстві – це договір з «Волиньгазом» про реструктуризацію боргу.

Через таку ситуацію з боргами ДКП «Луцьктепло» не може належним чином підготуватися до опалювального сезону. За словами Малютіної, коштів не вистачає ні на заміну труб, ні на зарплатню працівникам. Нещодавно робітникам виплатили ще червневу заробітну плату.

Зважаючи на скрутну ситуацію на підприємстві, члени комісії вирішили рекомендувати ДКП «Луцьктепло» протягом десяти днів підписати договір про реструктуризацію боргу та з метою забезпечення вчасного запуску опалювального сезону, звернутися до міського голови і департаменту фінансів з проханням віднайти кошти у міському бюджеті на підготовку до сезону та забезпечення вчасних розрахунків з «Волиньгазом».

Крім того, «Луцьктеплу» рекомендують здійснити відповідну роботу щодо вчасного розрахунку організацій, що фінансуються з державного і обласного бюджетів.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 липня
Вчора
06.07.2020
05.07.2020
04.07.2020