Луцька велогонщиця – сьома на фінальному етапі Кубку світу

12 Вересня 2016, 15:51
1745

Луцька велосипедистка Яна Беломоіна завершила виступ на Кубку світу з маунтінбайку в олімпійській дисципліні крос-кантрі сезону 2016 року.

На останньому етапі в місті Вальнорд (Андорра) Яна фінішувала сьомою (01:36:22), програвши переможниці шверцарці Йоланді  Нефф 4 хвилини 50 секунд, повідомляє ІА Волинські новини.

«Сьоме місце на моїй улюбленій трасі в Андоррі – непоганий результат, хоча я почуваюся дуже погано. Після багатьох днів хвороби я все ж таки була рада фінішувати, - розповіла Беломоіна. – Дякую вболівальникам за підтримку. Велике спасибі хочу сказати своїй команді за підтримку і віру в мене».

У загальному підсумку сезону серед жінок перемогу в 2016 році відсвяткувала бронзова призерка Олімпіади в Ріо Катаріна Пендрел (Канада). Вона набрала – 1030 очок. Другою за підсумками цього року стала датчанка Анніка Лангвад (1006 очок). Третє місце дісталося ще одній представниці Канади – Емілі Батті (710 очок). Яна Беломоіна завершила сезон на одинадцятій сходинці з 508 очками у своєму активі.

Нагадаємо, минулоріч луцька велогонщиця дебютувала в категорії «жінки-еліта». У 2015 вона завершила кубковий марафон дванадцятою. А на цьогорічній Олімпіаді в бразильському Ріо спортсменка зайняла 9 місце.