Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

У Луцьку штрафуватимуть підприємства, що забруднюють стоки шкідливими речовинами

10:43 05.03.2019
720

Кожна проба стічних вод на підприємствах Луцька вказує на перевищення допустимих норм шкідливих речовин у стоках.

Це підтверджується взятими відборами контрольних проб працівниками КП «Луцькводоканал», які з лютого систематично проводяться на підприємствах Луцька, — йдеться на сайті міськради.

Попередньо КП «Луцькводоканал» забезпечив можливість врегулювати питання використання системи централізованого водовідведення у відповідності до правил приймання стічних вод.

Однак частина юридичних споживачів, які здійснюють санкціоновані скиди нечистот і не усвідомлюють можливість перевищення вмісту шкідливих речовин у стоках, проігнорували інформацію про запропоновані шляхи вирішення цієї проблеми, яку вони ж і створюють. На сьогодні підприємство здійснює відбір контрольних проб і практично щоразу фіксує перевищення показників шкідливих речовин.

На окремих підприємствах Луцька уже здійснили перевірки та взяли проби скидів для виявлення допустимих норм вмісту шкідливих речовин, або їх перевищення. Результати перевірок підтвердили, що проблеми із забрудненням каналізаційних стоків на підприємствах існують. Стовідсотково підтверджено той факт, що споживачі не дотримуються норм, укладених в договорах, які вони зобов’язані виконувати, зашкоджуючи своєю діяльністю екології та довкіллю, а також сталому функціонуванню системи централізованого водовідведення.

У найкоротші терміни на такі підприємства накладуть штрафні санкції, в разі невиплати яких порушникам припинять подачу послуг водопостачання і водовідведення. Також споживачі-порушники будуть зобов’язані відшкодувати витрати, пов’язані з відбором та проведенням проб.

«Зауважимо, що врегулювання договорів із КП «Луцькводоканал» щодо вирішення проблеми є можливим, але від сьогодні – за ініціативою споживача. Остаточне рішення по вирішенню подібних випадків прийматиме КП «Луцькводоканал». Тому вкотре наголошуємо – підприємствам і організаціям варто подбати про дотримання гранично допустимих норм скидів і необхідність проведення якісної доочистки», — йдеться у повідомленні.

Загрузка...
Коментарі
20 квітня
Сьогодні
Вчора
18.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин